Více

ČT1 jde přes Novu, Televizní noviny jsou na 700 tisících a TV Barrandov je v TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sobota byla pro televizní sledovanost zdrcující. Výsledky jsou průměrné, špatné nebo ještě horší. Výjimky ovšem existují.

Desátému pořadu v TOP 10 za všechny kanály, odpolední pohádce zvané Letní pohádka, stačilo na umístění 331 tisíc diváků. Podíl na publiku byl však 28,03 % a výše jsou jen Televizní noviny s 35,18 % a 701 tisíci sledujícími. V čele nezpravodajského žebříčku stojí Noc na Karlštejně, kterou na ČT1 vidělo 457 tisíc diváků. Helena Vondráčková: Já půjdu dál pak sledovalo 434 tisíc a posledním nezpravodajským pořadem v žebříčku je Honza Musil slaví 50 aneb Nebezpečné vztahy jinak! Na TV Barrandov je zhlédlo 339 tisíc. ČT1 má v TOP 10 pět pořadů, Nova a Prima dva a TV Barrandov jeden.

SOBOTNÍ DATA: Všechnopárty porazila pohádky

Nejvyšší podíl na celkové sledovanosti v hlavním vysílacím čase, prime time, na sebe strhla ČT1. Její průměrný podíl dělá 18,15 %, zatímco Nova je na 15,48 % a Prima na 10,18 %. TV Barrandov vystřelila na 9,3 % a nad hranici čtyř procent se ještě dostává ČT2 a ČT sport. Přes den se to podařilo také ČT24, Nově Cinema a kanálům sdruženým pod Atmedia. Stanice TV Barrandov získala průměrný podíl 7,89 %, Prima 9,79 %, Nova 13,33 % a nejvýše je ČT1 s 16,84 %.

Filmové kanály jsou na tom co do sledovanosti průměrně a pokles se jich příliš nedotkl. Jedničkou v TOP 5 za Primu Max jsou Šaty pro královnu s mottem Pomsta je zpátky v módě a vidělo je 80 tisíc diváků. Na Nově Cinema se komedie Nejistá sezóna dostala na 122 tisíc diváků a v čele TOP 5 na Kině Barrandov je dobrodružná komedie Rodina přes palubu. Včera jí dalo přednost 97 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Na milion nedosáhly ani Televizní noviny, dařilo se Sedmdesáti smíchům Karla Šípa

Dařilo se stanici Prima Cool, na níž animák Tučňáci z Madagaskaru vidělo 130 tisíc diváků a podíl u mladšího publika dosáhl 10,17 %. ČT sport má sice jen jeden pořad nad hranicí sta tisíc, ale utkání Česko–Dánsko jich sledovalo více než dvojnásobek – 221 tisíc. ČT2 opět nezklamala bondovka a Zítřek nikdy neumírá zhlédlo 203 tisíce příznivců božského Jamese. Na 144 tisíc se dostal i thriller Vysvobození, žádný další pořad už ale na kýženou metu nedosáhl.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+