Více

ČT1 drží pozice, v TOP 10 nejsledova­nějších pořadů včerejška jí patří šest příček

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na pozici nejsledovanějšího pořadu dne se včera vrátily Televizní noviny, hranici milionu diváků kromě nich překonala ještě pohádka Korunní princ.

Přes jeden milion diváků starších patnácti let se včera přehouply pouze Televizní noviny, které na Nově oslovily 1,44 milionu zástupců obecné divácké skupiny, a pohádka Korunní princ, kterou do hlavního vysílacího času nasadila ČT1, což ocenilo 1,322 milionu diváků nad patnáct let věku. Lehce pod milionem pak skončila klasická česká komedie Vesničko má středisková. Tu v prime time odvysílala Nova a potěšila tak 974 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

PONDĚLNÍ DATA: Souboj pohádek na třech nejsledovanějších stanicích drtivě vyhrála ČT1

O pouhých šestnáct tisíc diváků méně pak sledovalo na Nově předcházející Sportovní noviny a s odstupem dalších tří tisíc diváků starších patnácti let pak na pátém místě skončily Události odvysílané na ČT1. Šesté místo včera patřilo odpolední repríze oblíbené muzikálové pohádky Šíleně smutná princezna, která včera k obrazovkám připoutala 823 tisíc diváků starších patnácti let, 509 tisíc z nich pak patřilo do skupiny diváků ve věku od 15 do 54 let.

Zbytek žebříčku si rozdělily zpravodajské pořady s jednou jedinou výjimkou na posledním, desátém místě. Sedmé místo tak včera obsadily Branky, body, vteřiny na ČT1, ke kterým usedlo 760 tisíc diváků starších patnácti let. O sedmnáct tisíc diváků méně si pak pro informační nálož zvolilo Zprávy FTV Prima, které se tak staly jediným pořadem z produkce televize Prima ve včerejší TOP 10. Události v regionech na ČT1 vidělo pak jen o tisíc diváků méně, tedy 742 tisíc diváků, a desáté místo vybojovala odpolední soutěž Kde domov můj, kterou na ČT1 vidělo 717 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Nad milion diváků se včera propracovaly jen pořady TV Nova, většinu žebříčku tvoří zpravodajství

Veřejnoprávní dvojka nasadila do hlavního vysílacího času americkou komedii Nebožtíci přejí lásce, kterou si pro večerní osvěžení zvolilo 388 tisíc diváků starších patnácti let. Prima pro včerejší prime time vybrala pohádku Třetí princ a vykázala s ní 438 tisíc diváků. Prima Max vsadila pro včerejší večer na válečné drama Čas hrdinů, což ale ocenilo jen 96 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Nejúspěšnějším pořadem na kanálu Nova Cinema bylo v podvečer odvysílané animované Ledové království s 279 tisíci diváků. Nejúspěšnějším pořadem TV Barrandov byly včera Naše zprávy, které vidělo 399 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+