Více

ČT sport: večer dvojka, přes den trojka

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jedničkou včerejší sledovanosti byla opět Nova, ale finálový hokej, a také atletika, mají zjevně své…

Z nezpravodajských pořadů byla jedničkou v TOP 10 za všechny kanály Kriminálka Anděl. Ve skupině 15+ ji sledovalo až 907 tisíc diváků při podílu na publiku 25,96 %. Hned za oběma vysílanými díly se umístilo hokejové utkání Finsko – Kanada, které vidělo 671 tisíc diváků a jehož podíl dostoupil na 18,73 %. Vše uzavíral romantický film Definice lásky, který na ČT 1 zhlédlo 660 tisíc diváků (17,34 %).

NEDĚLNÍ DATA: Hokejoví fanoušci drží ČT sport. Zápas Finsko – Rusko měl podíl přes 30 %

Sledovanost šla za Novou ve dne i v hlavním vysílacím čase (prime time), a to v obou diváckých skupinách, i když přes den to bylo v 15+ poměrně těsně. ČT 1 zde totiž vykázala podíl 17,36 %, Nova pak 18,13 %. Prima byla vždy čtyřkou a její podíl se pohyboval kolem 10 %. Dvojkou byla přes den ČT 1, večer ale musela přenechat své místo stanici ČT sport, jejíž podíl dostoupil 16,43 % (15+) a u mladší divácké skupiny (15-54) pak na 18,53 %. Nova ovšem byla v prime time vysoko nad 20 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+