Více

ČT Sport v pátek pokořil Novu Cinemu, podvečer byl během biatlonu nejsledovanější

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hlavní kanál Novy porazil seriál Ve znamení koně II českým filmem Pefect Days, který ubral část diváků i Všechnopárty.

Perfect Days nejsledovanější u mladých

Mistrovství světa v biatlonu výrazně zvedá sledovanost sportovního kanálu České televize. V pátek podvečer byla ČT Sport během přenosu z Finska vůbec nejsledovanější českou televizí, v celodenním podílu na dospělém publiku, ale i divácích od 15 do 54 let, porazila Novu Cinemu a stala se čtyřkou trhu. Téměř dvouhodinový boj biatlonistů sledovalo od 16:40 v průměru 750 tisíc dospělých diváků a 26,94 procenta publika (28,80 procenta ve věku 15 až 54 let). V celodenním podílu na dospělém publiku stanice dosáhla hodnoty 6,31 procenta, u mladšího publika od 15 do 54 let dokonce 6,82 procenta (Nova Cinema 3,68 procenta, resp. 5,10 procenta). V hlavním vysílacím čase ale podíl ČT Sport u obou základních cílových skupin klesl ke dvěma procentům.

ČTVRTEČNÍ DATA: Prima ve čtvrtek za celý den nad Jedničkou, večer ale prohrála. Kvůli Svatbám v Benátkách

MIF17

Tradičně nejsledovanější pořadem pátečního večera byla Všechnopárty, která se také jako jediná z nezpravodajských pořadů přiblížila hranici milionu dospělých diváků. Od půl desáté ji na ČT 1 vidělo v průměru 974 tisíc dospělých a 28,78 procenta publika (15,40 procenta ve věku 15 až 54 let). Od osmé večer ale vedla Nova s českým filmem Perfect Days, na který se v průměru podívalo 724 tisíc dospělých diváků a 20,62 procenta publika. U mladého publika od 15 do 54 let šlo dokonce o nejsledovanější pořad pátečního večera, který zaujal 28,16 procenta z těch, co seděli u televizních obrazovek. Seriál Ve znamení koně II vidělo ve stejnou dobu 644 tisíc dospělých a 16,79 procenta publika (12,76 procenta ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+