Více

ČT Sport v neděli s téměř osmiprocentními podíly, biatlon vidělo skoro 800 tisíc lidí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejen pozici nejsledovanějšího večerního pořadu, ale i celého dne, dokázal získat Případ pro rybáře na ČT 1. Viděl ho půldruhý milion diváků.

ČT Sport dvojkou České televize

Ještě vyšší sledovanosti než v sobotu dosáhl v neděli na kanálu ČT Sport biatlon. Hodinový přenos se startem ve 14:39 si nenechalo ujít téměř osm set tisíc diváků. Podíl na publiku (share) u dospělých diváků se přiblížil k třiceti procentům a podobné sledovanosti dosáhl i v kategorii mladšího publika. Vysoko byl i přímý přenos zahájený pár minut po poledni, který vidělo 637 tisíc diváků s podílem 24 % v obou diváckých skupinách. ČT Sport byla dvojkou České televize s celodenními podíly blížícími se k 8 %.

SOBOTNÍ DATA: Oscarová Gravitace na Nejchytřejšího Čecha nestačila, vyhrála ale u mladších diváků

Velmi vysoké sledovanosti dosáhly i Naše zprávy na plnoformátové TV Barrandov, které si nenechal ujít téměř půlmilion diváků a jejich podíl dosáhl 14 %. Naopak pořady vysílané v době mezi dvacátou a dvaadvacátou hodinou se do TOP 5 stanice nedostaly. Celodenní share kanálu se dostal na hodnotu 4,93 % a okolo tří a půl procent se pohyboval v prime time, tedy hlavním vysílacím čase. Souboj o mladší publikum vyhrál mezi Novou Cinema a Primou Cool tematický kanál Novy. Po celý den se pohyboval nad 6 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+