Více

ČT Sport se přes den přiblížila Nově, večer předstihla Primu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Celkovou sledovanost v obou časech vede Nova i přes jen tři pořady v TOP 10 za všechny kanály.

Do žebříčku TOP 10 se včera opět nevešel ani jeden olympijský pořad. Z těch nezpravodajských byla nejvýše Kriminálka Anděl s 880 tisíci diváky a podílem na publiku 26,81 % (15+). Druhý skončil Malý pitaval z velkého města, který na ČT 1 vystřídal Vlak dětství a naděje. Vidělo ho 743 tisíc diváků starších 15 let. Všechny ostatní pořady v TOP 10 za všechny kanály už patří zpravodajství, přičemž jak Televizní, tak i Sportovní noviny stejně jako minulý týden končí nad milionem.

ÚTERNÍ DATA: Pitaval stále jede, Ženy v pokušení daleko za ním

Celková sledovanost šla včera za televizí Nova, a to nejen přes den a v hlavním vysílacím čase (prime time), ale i v obou diváckých skupinách. V 15+ přes den Nova vykázala 18,44 %, na vrchol si sáhla ve stejné skupině v prime time, kdy měla 25,84 %. Druhá ČT Sport se přes den v obou diváckých skupinách dostala těsně pod 17 %, večer oscilovala kolem devíti procent. V prime time byla dvojkou ČT 1 s podílem v 15+ 17,9 %, Prima končí vždy čtvrtá a v prime time se nedostává nad osm procent.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+