Více

ČT Sport klesla bez hokeje na obvyklé hodnoty, páteční večer patřil Všechnopárty

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z tematických a menších stanic se dostala nad hranici dvou set tisíc diváků pouze Dvojka. V rámci celodenního i primetimového podílu porazila TV Barrandov.

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem Všechnopárty

Sportovní kanál České televize se musel při páteční pauze obejít bez hokejového šampionátu, což se okamžitě projevilo na jeho sledovanosti. Nejúspěšnějším pořadem se tak se 157 tisíci diváky při podílu na publiku (share) 4,87 % stalo utkání fotbalové Synot ligy mezi týmy AC Sparta Praha a 1. FC Slovácko. Atletickou Diamantovou ligu z Doha vidělo rovných 80 tisíc lidí. ČT Sport se pohyboval v obou diváckých skupinách v celodenním podílu těsně pod 4 %, podobných hodnot dosáhl i v prime time, tedy hlavním vysílacím čase. Na pozici trhové jedničky může stanice opět zaútočit dnes díky semifinále České republiky s Kanadou.

ČTVRTEČNÍ DATA: Hokejové čtvrtfinále s Finskem viděly téměř dva miliony diváků, Ordinaci polovina

Nejsledovanější televizí byla v pátek Nova s celodenním podílem 24,38 % u staršího a 28,5 % u mladšího publika. V prime time se stanice dostala na hodnoty 25,92 % ve skupině 15+ a 28,15 % v kategorii 15-54. Nad hranicí jednoho milionu diváků se pohybovaly Televizní a Sportovní noviny. Pozici třetího nejsledovanějšího pořadu obsadila Všechnopárty na Jedničce. Té zbývalo do milionového publika necelých 40 tisíc diváků. Stanice dosáhla celodenního share 16,75 %, v prime time překročila 22 %. Trojkou trhu byla s share necelých 14 % Prima, večer se pak přiblížila k 12% podílu. Nejsledovanějším pořadem bylo Prostřeno!

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+