Více

ČT Sport i v sobotu nejsledovanější televizí, hokej byl opět rekordní

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na úkor mistrovství světa klesaly všechny televize. Podíl plnoformátové televize Barrandov se například večer pohybovala jen okolo 2 %.

Hokej se opět přehoupl přes dva miliony diváků

Stejně jako v pátek i v sobotu měli diváci u obrazovek největší zájem o hokejové mistrovství světa. Utkání mezi Lotyšskem a Českou republikou si v nejexponovanější chvíli, konkrétně v době od 22.19 do 22.35 nenechaly ujít 2,311 milionu lidí při podílu na publiku (share) 61,07 %. U mladšího publika se dokonce zápas dostal v tuto chvíli na 70% podíl. Samotné zahájení duelu mezi Lotyšskem a Švédskem si pustil necelý půldruhý milion diváků. ČT Sport neměla po celý den konkurenci. Dosáhla na podíl 23,22 % u staršího a 28,74 % u mladšího publika. V prime time se u mladších diváků přehoupla přes 46 %.

PÁTEČNÍ DATA: Fenomenální nástup MS v hokeji: ČT Sport se dostala až k číslům Policie Modrava

MIF17

Hokejové šílenství plně dopadlo i na televizi Nova, která se pohybovala v rámci celodenního podílu v obou diváckých kategoriích pouze okolo 14 %, což platilo i u mladšího diváka v prime time. Nejvyšší hodnoty, share necelých 16 %, dosáhla večer u staršího publika. Nova se jako jediná dostala do TOP 10 všech kanálů, a to na její samotný konec. Televizní noviny vidělo 1,203 milionu diváků (share 37,44 %; 34,26 % v 15-54). Druhou nejsledovanější televizí byla Jednička s podílem u staršího publika přibližně okolo 12 %. Prima za celý den nedokázala pokořit share 10 %. Večer ji sledovalo pouhých 7 % staršího publika.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+