Více

ČT Sport dosáhla ve včerejším prime time téměř desetiprocentní­ho podílu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Odpolední biatlon na ČT Sport sledovalo přes třicet procent přítomných diváků. Desátým nejsledovanějším pořadem včerejška bylo Máte slovo s Míšou Jílkovou.

Struktura deseti nejsledovanějších pořadů včerejška je vcelku jasná – prvních pět míst obsadila Nova, kromě Televizních a Sportovních novin bodovala s Ordinací v růžové zahradě (druhý nejsledovanější pořad s třetinovým podílem u mladší cílové skupiny), Ulicí a bulvárním Práskem. Další tři místa obsadila Prima, přičemž jejím nejsledovanějším pořadem byla soutěž amatérských kuchařů Prostřeno! (dvacet procent diváků ve věku od 15 do 54 let), za kterými následovaly Krimi zprávy a Zprávy FTV Prima.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře poráží Drahé sousedy, dokonce mu i přibývají diváci

ČT se na devátém místě umístila s Událostmi a na desátém skončilo Máte slovo s Míšou Jílkovou, kterou večer sledovalo 593 tisíc diváků starších patnácti let. Úspěch pak slavila ČT Sport, odpolední biatlon sledovalo 387 tisíc diváků obecné cílové skupiny a podvečerní fotbalový zápas mezi římským Laziem a pražskou Spartou si nenechalo ujít 356 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+