Více

ČT páteční jedničkou. Především díky fotbalu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kanály ČT, stanice Nova a Prima = 4:2:2. Tak alespoň vypadá poměr počtu nezpravodajských pořadů v žebříčku TOP 10.

V TOP 10 za všechny kanály v pátek excelovala Česká televize. Jedničkou byla Všechnopárty s 937 tisíci diváky a podílem na publiku 29,49 %. Dvojku, ČT Sport, resp. utkání Česko-Chorvatsko, sledovalo 857 tisíc při podílu 31,23 %. Ten však u mladšího publika 15–54 dostoupil na 38,98 % a stal se tak nejvyšším za obě sledované divácké kategorie. Na třetím místě skončila Ulice a vidělo ji 821 tisíc při vyrovnaném podílu v obou diváckých kategoriích kolem 28,9 %.

ČTVRTEČNÍ DATA: Čtvrteční tradiční sestava – pět bodů pro Novu, tři pro Primu a dva pro Českou televizi

V celkové sledovanosti, a to jak celodenní, tak v prime time (hlavní vysílací čas), však samotná ČT 1 na kanál Nova nestačila. A většinou nestačila ani na ČT Sport. To se přes den týkalo obou diváckých kategorií a zde si například v 15–54 sportovní kanál rezervoval 16,51 % publika, přičemž ČT 1 skončila na 10,95 %. V prime time se pak u mladšího publika situace opakovala a ČT Sport dosáhla podílu na celkové sledovanosti 20,14 %. Televize Nova měla 22,39 %, ČT 1 – 17,88 % a Prima pak 9,38 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+