Více

ČT 4 Sport od ledna s teletextem

Počínaje Novým rokem se na programu ČT 4 Sport objeví teletext, který tu dosud chyběl. Obsahem teletextových stran bude pouze sportovní servis, který diváci znají už z textové služby stanic ČT 1 nebo ČT 2. Teletext programu ČT 4 Sport se sportovními výsledky poběží s rotací deseti sekund a bude k dispozici nepřetržitě.

Sportovní teletextový servis České televize zahrnuje redakční stránky plné výsledků, tabulek i zajímavostí. Diváci tu naleznou fotbalovou ligu včetně sestav a dalších podrobností, chybět nebude ani druhá liga, obě ligy národní a kompletní průběžný servis z pohárových soutěží. Liga mistrů a významné zápasy domácích mužstev naleznou zájemci také. Připraveny jsou zajímavosti, přestupy, reprezentace, tedy vše, co patří k fotbalu.

stul

K Extralize ledního hokeje nabídne ČT pro každé utkání samostatnou stránkou. Druhá liga bude ve výsledcích k dispozici už po třetinách. Z NHL přinese ČT informace o výsledcích včetně střelců branek a tabulek. Připravena je i celá řada dalších sportovních rubrik, například Tenis včetně žebříčků, Motosport, Zimní sporty a rubrika Ligové soutěže, která bude aktuálním servisem z házené, basketbalu, volejbalu a florbalu.

Teletexty ČT jsou dlouhodobě nejsledovanější na trhu v České republice. Své postavení každým rokem upevňují, stávajících souhrnný podíl teletextů ČT 1 a ČT 2 dnes přesahuje 60 procent.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 29. 12. 2006 2:46

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+