Více

ČT 2 s desetipro­centním podílem u mladšího publika, jinak žádná překvapení

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Osmdesáté narozeniny Zdeňka Svěráka pomohly ČT 2, jejíž záznam představení Divadla Járy Cimrmana sledovalo 192 tisíc diváků mladších 54 let.

Úterní sledovanost nepřináší žádná velká překvapení, klasicky nejsledovanějším nezpravodajským pořadem je Ordinace v růžové zahradě, která se drží nad jedním a půl milionu diváků obecné divácké skupiny. Na druhé a třetí příčce nejsledovanějších nezpravodajských pořadů se také umístily pořady TV Nova, konkrétně Ulice a Víkend. Prima se do TOP 10 dostala se soutěží amatérských kuchařů, kterou si u večeře naladilo 722 tisíc diváků starších patnácti let. ČT se mezi deseti nejsledovanějšími pořady včerejška umístila jen s Událostmi a Událostmi za okamžik.

PONDĚLNÍ DATA: Drazí sousedé se propadají, Případy 1. oddělení táhnou více a více

stul

Úspěch naopak zaznamenala ČT 2, která uvedením záznamu představení Divadla Járy Cimrmana u příležitosti osmdesátých narozenin zakladatele souboru Zdeňka Svěráka oslovila 9,9 procenta mladší divácké skupiny a celkem jej sledovalo 380 tisíc diváků starších patnácti let. Večerní seriál o zákulisí americké vysoké politiky Dům z karet si pak naladila necelá tři procenta diváků mladších 54 let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+