Více

ČT 1 večer oslovila více než 27 procent diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT 1 se dařilo i v celodenní sledovanosti, kdy překročila podíl 18 procent, čímž v kategorii diváků starších patnácti let takřka dohnala Novu.

Mezi deset nejsledovanějších pořadů včerejška se ČT 1 dostala hned čtyřikrát, přičemž večerní Všechnopárty a Četnické humoresky se umístily na druhém, resp. třetím místě, když oba pořady sledovalo více než milion diváků starších patnácti let. Sedmou příčku obsadila premiérová 13. komnata, kterou si naladilo 24 procent diváků nad patnáct let přítomných u obrazovek. Na devátém místě se pak umístily Události.

ČTVRTEČNÍ DATA: Prostřeno oslovilo čtvrtinu diváků ve skupině 15 až 54 let

Obě komerční televize se kromě zpravodajských pořadů v TOP 10 umístily pouze s jedním pořadem, na Primě to bylo podvečerní Prostřeno, které sledovalo 932 tisíc diváků ve věkové skupině nad patnáct let. Nova tradičně bodovala s nekonečným seriálem Ulice, který sledovala přes milion diváků z obecné cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+