Více

ČT 1 uspěla s Všechnopárty i s pohádkou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mezi včerejšími nejúspěšnějšími nezpravodajskými pořady má ČT 1 tři zástupce, Nova dva a Prima jednoho.

Z nezpravodajských pořadů byla v žebříčku TOP 10 za všechny kanály jedničkou Všechnopárty, která se také jediná dostala nad milion diváků. Ve skupině 15+ ho vidělo 1,037 mil. při podílu na publiku 33,75 %. Druhá Ulice skončila na 914 tisících, i když u mladšího publika 15–54 měla tradičně velmi vysoký podíl 39,09 %. Trojkou byla pohádka Čert ví proč, kterou zhlédlo 701 tisíc diváků a podíl činil 21,46 %. Nova se do TOP 10 prosadila už jen filmem Šest dní, sedm nocí a Prima dalším dílem seriálu Přístav.

ČTVRTEČNÍ DATA: Ordinace si polepšila o devadesát tisíc diváků, podíl Novy v prime time dosáhl třiceti procent

Výsledky páteční celkové sledovanosti vycházejí v hlavním vysílacím čase (prime time) a v obecné divácké skupině 15+ relativně těsně ve prospěch stanice Nova (26,06 %). Druhá ČT 1 si připsala 23,80 % a třetí Prima pak už jen 13,51 %. Přes den ale byla Nova s podílem 22,99 % jasnou jedničkou, přičemž ČT 1 měla 16,77 % a Prima uzavřela na 13,43 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+