Více

ČT 1 pokračovala ve vítězném tažení i v pondělí, Tajemství staré bambitky mělo přes milion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě se opět nedařilo, dokument Století Miroslava Zikmunda oslovil jen osm procent publika.

Nova večer dvojkou trhu i ve „své“ cílovce

Pohádkové večery na ČT 1 bodují i po vánočních svátcích. Pondělní Tajemství staré bambitky, které Jednička nasadila od osmé večer, bylo nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne napříč všemi televizními stanicemi v Česku. Více diváků měly už jen Televizní noviny na Nově. Pohádka oslovila v průměru 1,376 milionu dospělých diváků a 33,57 procenta publika (38,69 procenta ve věku 15 až 54 let). Zprávy na Nově, které začínaly už v půl osmé večer, vidělo 1,448 milionu dospělých při podílu na publiku 37,32 procenta. U mladšího publika ale Televizní noviny bodovaly méně než Tajemství staré bambitky, zaujaly 34,78 procenta diváků u televizních obrazovek. Přímo proti pohádce na ČT 1 nasadila Nova komedii Krokodýl Dundee v Los Angeles a drtivě prohrála.

NEDĚLNÍ DATA: Správnej dres si obléklo jeden a půl milionu diváků

Americko-australský film zaujal od 20:20 pouze 692 tisíc dospělých diváků, což odpovídalo 17,49 procentům publika (20,48 procentům ve věku 15 až 54 let). Nově se nedařilo čelit ČT 1 ani později večer, kdy Jednička nasadila českou komedii Pupendo, volně navazující na Pelíšky. Filmu Jana Hřebejka dalo od půl desáté přednost 668 tisíc dospělých diváků a 23,50 procenta publika (27,37 procenta ve věku 15 až 54 let). Nova bodovala pozdějším filmem 60 sekund spíše u mladšího publika. Od čtvrt na jedenáct jej vidělo 377 tisíc dospělých diváků nad 15 let (18,67 procenta publika), ale v divácké kategorii 15 až 54 let oslovil slušných 25,66 procenta publika. Přesto se Nově v pondělí večer moc nedařilo a ani u mladých se jí nepodařilo ČT 1 porazit.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+