Více

ČT1 a Nova v pátek večer vyrovnané, vyhrála Všechnopárty a u mladých Bobule

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Rekordní pátek má za sebou TV Barrandov, která romantickým filmem přilákala téměř 300 tisíc diváků a v prime time dosáhla podílu 7%

Romantika na TV Barrandov s podílem nad 10%

Velmi vyrovnaný souboj o diváky během pátečního prime time mají za sebou televize Nova a ČT1. V širší cílové skupině všech dospělých diváků nad 15 let oslovily téměř shodně velké publikum: Nova 21,84 procenta z těch, co trávili čas u televizní obrazovky, Jednička 21,48 procenta. Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem večera se tradičně stala talk show Všechnopárty, již si na ČT1 od půl desáté nenechalo ujít 602 tisíc dospělých diváků a 24,44 procenta publika (ale jen 14,24 procenta ve věku 15 až 54 let). ČT1 těsně zvítězila i hlavním večerním pořadem, pohádkou RumplCimprCampr, kterou od osmé večer vidělo 482 tisíc dospělých a 19,63 procenta publika. Souběžně vysílaný film Bobule na Nově oslovil 470 tisíc dospělých při podílu 18,71 procenta.

ČTVRTEČNÍ DATA: Jednička byla ve čtvrtek večer téměř vyrovnaná s Novou, zvítězila Nemocnice

U mladšího publika od 15 do 54 let ale vedly Bobule, které v této kategorii dosáhly podílu 25,85 procenta (RumplCimprCampr pouze 18,19 procenta). Velmi slušný večer má za sebou TV Barrandov, která k hlavnímu večernímu filmu, romantickému snímku Rosamunde Pilcher: Stíny minulosti přilákala od čtvrt na devět 268 tisíc dospělých diváků a 10,72 procenta publika. Za celý hlavní vysílací čas, tedy od 19:00 do 23:00, pak hlavní kanál Barrandova vykázal průměrný podíl 7,06 procenta (za celý den 6,10 procenta), což s přehledem stačilo na pozici čtvrté nejsledovanější televize v zemi. Společně s Kinem Barrandov a Barrandovem Plus dosáhla celá skupina v prime time osmiprocentního podílu na dospělém publiku.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+