Více

Názory k článku
Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

Jiří ... aura:69
9. 6. 2013 0:07 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

Tam to není normální no.Jako vystřídat za tak krátkou dobu tolik šéfů. A ty jejich zprávy jsou ve sledovanosti taky hodně nízko.

Robert Zeman aura:52
Roby No.1 Login: ROBYno1
9. 6. 2013 0:28 Nový

Trend: výměna, výměna, přesun, výměna.

celé vlákno

Myslím, že problém se týká nejen Barrandov TV. Dneska je určitý trend, že se lidé na důležitých pozicích v (docela) rychlém sledu jmenují, vyměňují, odvolávají, přesunují apod. Dost je to vidět ve sportu: tým zpacká jednu (!) sezónu a trenér jde jinam. V politice selže ministryně obrany - a šup! - už tvrdě maká na jiném postu. V TV Nova skončil Dvořák - bác! - a je šéfem média, které povinně všichni finančně podporujeme. TV Prima? Jiný Dvořák, ředitel, dneska v ČEZu vymýšlí, jak české ovčany ještě více obrat (dostavba Temelína). Některé společnosti prostě "musejí" měnit vedení každý kvartál; to je specifikum české mentality, myslím.

chces aura:10
9. 6. 2013 8:56 Nový

pápá

Asi to že to nebude fungovat s žádným z nich.
Každopádně dělat ředitele a mít s televizí 0% zkušenosti?
Vlastně pan ředitel ji má v obýváku možná ložnici?

Pavel P. aura:10
Pavel.P. Login: Pavel..P.
9. 6. 2013 10:10 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

pochybuji, že Barrandov něco vydělává, 3-letá televize nemůže vydělávat, natož pak takový trpaslík jako Barrandov

MarcoLuna aura:10
9. 6. 2013 10:22 Nový

Kam je potreba poslat zivotopis?

Nevite kam se posilaji zivotopisy na reditele televizi? :-D I kdyby tam clovek vydrzel jenom par tydnu, tak pro nasledny zivot a "experty" HR to bude mit skvele nasledky. :-D

Petr Marecek aura:44
Petr Marecek Login: PMarecek
9. 6. 2013 10:23 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

tak ono by to nechtělo vyměnit jen ředitele, ale i programového ředitele. Protože to, co vysílá Barrandov je nuda. Z toho, co vysílá mě baví jen Major Zeman, Vtip za stovku, Videostop a Věřte- nevěřte, které opakují opět od začátku. Navíc Vtip a Videostop sleduji jen někdy, protože už jsem se toho okoukal. Kdyby vzkřísili zábavné pořady Pětky, tak by udělali líp. Jejich Exclusiv, Intim Night nebo Prominenti to se ani zdaleka nemůže rovnat Bulvárku z Pětky. A Buřtcajk nebo Nic není nemožné by si své diváky taky našli.
Hlavně chyba byla, když začli kopírovat formáty jiných tv. Bez cenzury, kopie Na vlastní oči, Co bude dnes Vip?, kopie Vip prostřeno atd. Hlavně místo těch německých seriálů, kdyby o víkendu přes den dávali normální flmy a tyto německé dopoledne a přes týden odpoledne dávali seriály a nechali tam jen zprávy, českou tajenku, co bude dnes k večeři a animáčka, tak by udělali lépe.
Mě Barrandov příjde jak Prima před 15-13lety, kdy neměla moc peněz, tak se plácala, ale i ty pořady Primy byly zajímavější a navíc přebírala hodně filmů z Novy.

m.marecek aura:10
9. 6. 2013 14:45 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Prima ale čas, kdy nemohla program vyplnit zajímavýma akvizicema, aspoň zaplácala vlastní tvorbou a proto hned tak vyrostla. Na úplném začátku v roce 1997 jela před den tehdy ještě Dámská jízda dokonce 5x denně. Odpoledne pak tradiční hudební SOS o délce kolem tří hodin, aby se zaplácalo odpoledne :D Bylo to fajn, pak měli prachy a plnili to akvizicema a hlavně německýma kriminálkama (což jim vydrželo do dnes) a už to nebylo ono.

Barrandovský off-time byl proti tomu jedna dokola vysílaná německá telenovela zreprízovaná ráno a odpoledne po dvou dílech, pak Ezo.tv a jiná telenovela a nakonec několikahodinovej Animáček. Takže dohromady asi 4 pořady na celej den. I když od letošního roku se zlepšili, přihodili tam vlastní soutěže, bulvár, zprávy a už to má punc plnoformátové televize, teď se podle mě Barrandov za svůj program moc stydět nemusí, protože je to právě on, kdo z komerčních televizí nabízí přes všední dny nejvíc vlastní tvorby. Ta televize teď měla hektický období, ale postupně si to sedá, dolaďuje se to a za čas z toho bude kvalitní plnoformátová televize, věřte mi.

Vítězslav Šimon aura:10
VSimon Login: VSimon
10. 6. 2013 13:42 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Když to tak vezmete, nemáte pocit, že Vás toho z Barrandova baví poměrně hodně? Podle Vašeho příspěvku bych řekl, že Barrandov pro Vás zdaleka nebude taková nuda, jak říkáte. Programového ředitele Lesáka bych být Barrandovem zatím neměnil, protože mi přijde, že po takových Žádnících, Kvapilech a Bradáčích to jeho vedení má alespoň nějakou úroveň a koncepci.

Byť si myslím, že Témata Týdne v čase půlnočním jsou vražedné a opakované vysílání pořadů v primetime nebudí důvěru. Ale na druhou stranu opakující Nova tento trend zavedla, tak co.

Na druhou stranu ale tématické stanice celoplošných televizí Primy a Barrandov(a) alespoň vysílají nepřetržitý provoz (nebo provoz přerušený na max. 2 hodiny), což působí napřiklad s Novou Cinema, která končí ve 2:00-2:30 velmi kontrastně (i Fanda končí později). Toto podle mě nebudí důvěru ještě více. Později spuštěné Nova tématické televize také končí program brzy (nemají 24 hodinový provoz) a to ač by obsah měly.

I nový Prima Zoom už vysílá snad 24 hodin, což je podle mě pro Novu celkem ostuda, že její tématické programy v tomto překonala i 4 měsíce vysílající stanice.

Takže bych 24 hodin vysílající Barrandov pochválil aspoň za tohle, byť se na něj kromě Věřte nevěřte nedívám.

A na argument, že se během těchto času na TV (téměř) nikdo nedívá mám také odpověď. Ono to běžící vysílání také téměř nic nestojí, když televize může oprášit archiv a nebo zreprízovat své vlastně vyrobené pořady. Za vysílače (pozici v MUXu nebo datovém toku v satelitním přenosu) platí i když nic nevysílá.

Nevím, že by Nova na tom byla s financemi tak špatně, že už ani neudrží 24 hodinový provoz u alespoň 2 z 5 FTA stanic?
Nicméně ale ani ty dvě (před)pl(a/á)cené podle programu nevysílají 24 hodin.

Petr Pavel aura:71
10. 6. 2013 13:48 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Souhlasím, že konečně na TVB jde vidět nějaká vize, kam by se měla programově ubírat. Kromě stálic nabízí i novinky. Jen schéma často mění, což může potencionální diváky odradit.

Vítězslav Šimon aura:10
VSimon Login: VSimon
10. 6. 2013 14:04 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Změny podle mě nemusí být vždy špatné, ale ten tuším Žádníkův nápad na zrušení Animáčka byl viditelně krok vedle a Barrandovu tím pěkně podtrhl židli. Ale nutno podotknout, že té vlastní tvorby má Barrandov celkem hodně. Prima toho má také celkem dost, ČT má samozřejmě nejvíc (byť často dělá koláže ze starších pořadů).

Vím, že se zde budu opakovat (zase), ale kde je ona 1 trhu Nova? Ulice, Ordinace, Gympl, Helena, Doktoři z Počátků, Víkend, Red News, Digiport a co ještě jiného? Všechno je tak úzkoprofilové (vztahové seriály, snad i mírná komedie, vlastní kriminálky ani nejsou, zábava? zmizela. MasterChef se nepovedl, nechutný Babica se ztratil (zaplaťbůh), soutěže?, ...). To snad nikde jinde takové není. A chcete nějakou zábavu? Zapněte si Telku, tam je "zábava, kterou už dnes jinde nenajdete". Za to bych se být Novou celkem styděl, ne tím ještě holedbal. Všichni jsou v tomto ohledu lepší - aspoň se tvořit pokoušejí i když se to třeba nepodaří.

Holt Železného Nova a Andruškova Nova jsou dvě úplně jiné televize.

m.marecek aura:10
10. 6. 2013 15:51 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Nova nemá peníze na vlastní tvorbu a je to na jejím programu vidět. Mají na to, aby investovali jen do svých telenovel, protože jen díky nim ještě žijou. Bohužel pan prasátko Babica je výjimka a svoje šlichty vaří dál. A akvizice? Škoda mluvit. Za posledních pět let se tam jen pořád dokola protáčí House, Kriminálka Miami, Mentalista a Námořní vyšetřovací služba. Za posledních pět let skutečně neměli jiný seriál v prime timu! Tohle že je česká jednička na trhu? No vypovídá to o českém vkusu. Cool podle mě premiérových akvizic už odvysílal víc než Nova po pádu Železného za všechny roky dohromady.

Ta televize je na dně a pád z 50% na 23% je toho důkazem. Pořád je to ale málo, vzhledem k tomu, že se na stanicích Novy group nedá kromě sportu nic sledovat. Ruku na srdce, zapíná si někdy někdo z vás kvůli něčemu Novu? Silně pochybuju. Já jen kvůli Gymplu, přeci jen se to docela povedlo (asi proto že to dělaj ségry Bártů z RP Primy), ale jinak je to pro mě stanice na konci mého tv sloupce a nevidím důvod ji zapínat. Vždyť tam fakt nic zajímavýho neběží. O jejich sesterských kanálech ani nemluvě.

Je to opravdu televize jen pro ty, které baví vztahové seriály. Ti co holdují české tvorbě zapínají ČT, ti co holdují kvalitní akvizicím zapínají Cool, ti co holdují reality show zapínají Family a Love, dokumenty Zoom, hudba Óčko a MTV (ale to je placený kanál Novy), sport na ČT4 a Nově Sport (další placenej kanál). Ale co bych musel kromě telenovel a béčkových seriálů milovat, abych zapínal volné kanály Novy Group, to mi je, a podle názorů mého okolí nejen mě, velkou záhadou.

Nezajímaj mě názory zdejších pisálků, kteří budou reagovat, bohužel tak to je a každý si to musí přiznat. Nova group peníze nemá a ani z toho mála neumí jasně vyprofilovat své kanály. Až padne Ordinace, Ulice a vzroste zájem o kvalitní zpravodajství, tak celá Nova poputuje někam za Barrandov, bohužel, tak to je a jen hlupák si může myslet, že realita bude jiná. Ona totiž žádná novinka Novy za posledních 8 let nezabodovala natolik, aby se stala pravidelnou součástí vysílání a televizi dělala slušná čísla. Vesměs všechno byly propadáky a všechno táhne zmíněný trojlístek OVRZ (*2005), Ulice (*cca 2005) a TN (*1994).

Uff, tak jsem se trochu rozepsal na popud Víťova příspěvku na téma Nova, ale snad to tady některým otevře oči, aby si konečně uvědomili, jak to s tou Novou vlastně je :)

YABAKA aura:10
10. 6. 2013 17:10 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

S Novou je to v pohodě, má svůj pozemní multiplex, na satelitu a hlavně v kabelu několik programů v HD, celkově nejvyšší počet programů jako takových a nic nenasvědčuje tomu, že se to změní k horšímu. Ale jejich stín v závěsu nějak kulhá, dodneška ani hlavní program není v HD, což je řádná ostuda.

YABAKA aura:10
10. 6. 2013 19:23 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Neliší se od dalších HD stanic, třeba ČT. Je samozřejmě jasné, že čistě nativní obsah nebude nikde, ale pořád lepší aspoň něco, než vůbec nic.

m.marecek aura:10
10. 6. 2013 18:20 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Co má proboha společného program Novy s HD? Program si pouze 2% Čechů vybírá podle kvality obrazu. Většina jej kvituje, ale HD televize vlastní pouze 12% našich občanů (statistiky volně dostupné na netu). To znamená, že 88% lidí HD nezajímá, nebo do něho nehodlají investovat. Hlavní je program, HD je tak neskutečně podružná záležitost, že se divím, že vůbec plýtváte čas o něčem takovém psát na netu. HD Novu nespasí.

YABAKA aura:10
10. 6. 2013 19:40 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Zhruba 3 roky zpátky si už žádný jiný, než HD televizor, nekoupíš. A počet HD televizorů v domácnostech roste, zatímco staré CRT mizí, tomu se prostě zabránit nedá. V momentě, kdy má divák k dispozici HD verzi a SD verzi, tak dá přednost čemu? Kvalitnímu obrazu nebo mazanici? Jinak řečeno, když poběží dokument na ČT2 HD a dokument na Prima Zoom SD, tak věř tomu, že dá spousta lidí přednost té ČT2 HD. A obzvlášť za situace, že ty dokumenty na Prima Zoom SD nejsou o nic exkluzivnější, než na ČT2 HD. V případě Novy pak hrají jasný prim sporty, protože tam je přínos HD neoddiskutovatelný. Však až si pořídíš HD televizor, tak to poznáš sám :-)

m.marecek aura:10
10. 6. 2013 20:26 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Já ti napsal statistiky, ne domněnky jako ty. 98% Čechů se rozhoduje podle kvality programu, ne obrazu. Takže tvoje otázka V momentě, kdy má divák k dispozici HD verzi a SD verzi, tak dá přednost čemu? je jasně zodpovězená,

YABAKA aura:10
11. 6. 2013 16:33 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Ty jsi napsal jakési svoje statistiky a ty jsou slušně řečeno k ničemu. Rozhodují fakta, což je prodejnost televizorů na trhu.

Dan Rozsíval aura:45
11. 6. 2013 7:15 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

"když poběží dokument na ČT2 HD a dokument na Prima Zoom SD, tak věř tomu, že dá spousta lidí přednost té ČT2 HD"

Přesně tak,už se stalo. Těžko to ale vysvětlíš majitelům starých Rubínů že.

Štěpán S. aura:30
Steve Login: Stranik
11. 6. 2013 17:41 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Někdo má rozhodnuto již předem. :-) ČT2 v HD teda nemám žádnou cestou, Zoom jen na satu. Sousedi bohužel jen z ČT2 v muxu1 - a nová placka byt' sebelepší a sebevětší tomu nijak nepomůže. :-D

Pavel P. aura:10
Pavel.P. Login: Pavel..P.
10. 6. 2013 19:06 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

páni, čím to je, že nova má těch 50%, to je opravdu otřesné, diváci ji nesnáší, fuj :DDD diváci milují primu, horko těžko 15% o tom dokonale svědčí :DDD

m.marecek aura:10
10. 6. 2013 19:31 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

No čísla jsou taková, že Nova má cca 23% a Prima 17%, takže takový rozdíl to není. 50% má Nova jednou do roka, ale za celou skupinu, a to v prime time a ještě osekané cílovce. Ano to je terno toto výjimečné číslo srovnávat s nejslabšími výkony samostatné Prima family za celý den, LOL :D Už nevíš zase kam?

Pavel P. aura:10
Pavel.P. Login: Pavel..P.
10. 6. 2013 20:00 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

chudák prima, fakt... to co udělá malá cinema horko těžko dosahuje hlavní kanál family, není divu, že jsi zoufalej

David Tomek
David Tomek (neregistrovaný) 62.201.19.---
10. 6. 2013 20:14 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Já vím, ty seš takovej bojovník za vyšší sledovanost Primy. Chápu, že reklama na spoustu lidí zabírá a že když jim budeš neustále vnucovat pouze to pozitivní a od konkurence stále omýlat ty slabiny, tak to možná na někoho zabere a bude ti to baštit. A my ostatní? My už jsme si zvykli, že reklamy dnes na nás vyskočí naprosto všude. Na druhou stranu věřím, že ty tvoje výmysly (stejně jako lživé reklamy) na někoho hold zaberou, takže ta spousta času, kterou tu pracně věnuješ propagandě možná nějákého diváka přinese. Věřím, že i ty veškerá pozitiva na Primu, které vypichuješ stejně jako když člověk hledá kvalitní výrobek v záplavě šmejdů. Pro mě osobně tvůj názor není názorem, pokud si mě nespočetněkrát přesvědčil, že to není názor, pouze zastání se aktuálního stavu v Primě. Ale co... Je to tvoje věc a pokud provozovatel tento styl reklamy umožňuje, tak držím hubičku. Přeju, ať je co nejméně lidí ovlivnitelných a nepodlehnou lživé reklamě a to žádné. Vím, že je to přehnaně optimistické přání. :-(

m.marecek aura:10
10. 6. 2013 20:29 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Tomku, pusť si Kolotoč s Gondíkama a Krok za krokem na stanicích Novy a nenuť nám tu pořád svůj otřesný vkus. Radil bych ti pustit si Grimm a pak přehodnoť svoje zájmy. Mně je osobně jedno že fandíš béčkový tvorbě, ale nedělej tu trotly z těch, kteří se snaží českej vkus zlepšit. Jsi jak Babica, Pohlreich se může přetrhnout aby to tady dal do pucu a on pak lidi naučí avokádovej hamburgr. OMG už!

David Tomek
David Tomek (neregistrovaný) 62.201.19.---
10. 6. 2013 20:45 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

No ty víš, že já si Kolotoč ani Krok za krokem nepustím, ale nevidím, že by kdykoliv v denním programu dávala Prima na jednom ze svých programů větší a méně reprízovaný hit než třeba Nova. Naopak, pokud má zrovna někdo rád seriály zahraniční produkce (jak říkáš hitové) tak v denním programu je to docela i trapné porovnávat: Prima - Siska, To je vražda napsala, Policie Hamburg, Star Trek, Xena, Hvězdná brána, Dallas vs. Nova - House, Upíří deníky, Zákon a pořádek, Hvězdná brána: Atlantida, Hranice nemožného, CSI Miami. To vám doma nějak zlobí logo v roho obrazovky, ne?

m.marecek aura:10
11. 6. 2013 1:12 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Proč pořád dokola vyjmenováváš jedinou premiérovou akvizici Fandy a na Primě jejich reprízy? Co to protočit a vyjmenovat reprízy Novy a všechny premiérové akvizice Coolu? Zkus to, místo toho aby si tu sebe a svoji rodinu neustále ztrapňoval.

Vždyť si tak nahráváš na smeč, proboha každej si umí otevřít program a navíc každej v týhle republice ví, že to je Cool kdo nás zásobuje nejlepšíma a novýma seriálama. Že to je jediná stanice, která se snaží a nahání sledovanost kvalitou, nikoliv jako konkurence 20 let starýma estrádama vlastní tvorby nebo 40 let starýma sitcomama. Proč se proboha snažíš všechny přesvědčit o opaku? Myslíš že máš takovou sílu, aby si dokázal diskutéry lží přesvědčit o svý pravdě? OMG Davide, už se prober. Myslím to s tebou dobře, opravdu mám strach, že jsi psychicky nemocný :(

Pořád tu od tebe slyším jen: Prima - siska, policie hamburg, to je vražda napsala, nova: csi, fanda: fringe. A proč někdy nenapíšeš: Cool - dexter, bbt, himym, grimm, lovci lebek, american horror story, scrubs, jmenuju se earl, doktor mozek, spartakus, angel, dokonalej podraz, futurama, lovci duchů, chuck, griffinovi, studio 30 rock, zákon gangu, will a grace, taková moderní rodinka, agentura jasno, cleveland show, dinotopie, v utajení, dům loutek, hrdinové, simpsonovi, wilfred, město jménem heuréka, řekni kdo tě zabil, top gear, zpátky do studia glee, skladiště 13, haló tady indie, volání mrtvých, kancl, kravaťáci, událost, liga snů, živí mrtví, misfits, csi l.a., přežít, tajný deník call girl, řeka, terra nova, žralok...

Je toho málo? Přijde ti to že tahle stanice nedělá nic proto aby sem konečně dostala seriály, který by se tady jinak neodvysílaly? Přijde ti na nic že Prima group má tři sesterské stanice s tolika premiérama, že by je Nova group a ČT group nedala za 10 let dohromady? Přijde ti lepší, že Nova group a ČT group neustále šetřej a opíjej diváky rohlíkem přes reprízy a levnou tvorbu? Přijde ti lepší mít tři premiérový stanice hitových akvizic jako cool, love a zoom, nebo tři odpady plný repríz a béčkový tvorby jako fanda, telka a smíchov? UŽ SE PROBER CHLAPE, JSI TU TEN NEJZAUJATĚJŠÍ BLÁZEN ZE VŠECH. Vypiš mi z jedný stanice Novy tolik českých premiér, jako jsem ti já vypsal u Coolu a pak se ti omluvím a řeknu, že jsi měl pravdu. Ale dám ti radu - ani to nezkoušej - tolik premiér by si totiž nedal dohromady ani po sečtení čt a nova group za celou jejich éru. Tak už chápeš, proč tu všichni bráněj Primu? Už to chápeš, nebo tu budeš dál ze sebe dělat klauna? Ano, stálo mě to hodně práce, ale celé Digizone si konečně oddechne, protože mám ten dojem, že jsem konečně udělal přítrž tvým nesmyslným příspěvkům, který tady všechny akorát vytáčej! Myslím si, že tehle výčet českých premiér na Coolu je taková geniální vizitka, kterou by týhle stanici mohla závidět jakákoliv televize na světě. Ano, máme velký štěstí, protože bez Coolu bysme o tuhle kupu áčkových akvizic přišli. Domluvil jsem a čekám omluvu.

David Tomek
David Tomek (neregistrovaný) 62.201.19.---
10. 6. 2013 21:01 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

O tom otřesnym vkusu budeš muset přesvědčit i hodnotící třeba na imdb. Já proti Grimmu osobně nemám ani to nejmenší, nicméně si teď stříhám video a pustil jsem si do pozadí Hranice nemožného a že by to byl takový otřes jak píšeš se mi vůbec nezdá. Grimm (imdb - 7,5) - Fringe (imdb - 8,4). Ani jeden seriál (natož jejich fanoušky a vkus) nemůžu zařadit do otřesného vkusu.

David Tomek
David Tomek (neregistrovaný) 62.201.19.---
10. 6. 2013 22:40 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Ty ho z tou tvoji áčkovou tvorbou ve stylu Rosamunde Pilcher, Cesty domů, Kriminálkou Kolín a Xenou pozdvihneš, čudlo jeden. :-)

m.marecek aura:10
11. 6. 2013 1:13 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

dexter, bbt, himym, grimm, lovci lebek, american horror story, scrubs, jmenuju se earl, doktor mozek, spartakus, angel, dokonalej podraz, futurama, lovci duchů, chuck, griffinovi, studio 30 rock, zákon gangu, will a grace, taková moderní rodinka, agentura jasno, cleveland show, dinotopie, v utajení, dům loutek, hrdinové, simpsonovi, wilfred, město jménem heuréka, řekni kdo tě zabil, top gear, zpátky do studia glee, skladiště 13, haló tady indie, volání mrtvých, kancl, kravaťáci, událost, liga snů, živí mrtví, misfits, csi l.a., přežít, tajný deník call girl, řeka, terra nova, žralok...

JE TOHO MÁLO? JSI NORMÁLNÍ? DĚLÁŠ JEN ZE SEBE JELITO, NEBO JSI OPRAVDU UŽ TAK MIMO?

David Tomek
David Tomek (neregistrovaný) 62.201.19.---
11. 6. 2013 9:08 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Já dobře vím, co kde běží a je spousta skvělých věcí, co běžela na Primě, stejně tak na jiných televizích, což je právě ten důvod, proč ti tu nadhodím Hamburg, Kolín, Sisku atd. a to jen z důvodu, aby si viděl, jak tu působíš ty, když tu neustále někomu vnucuješ Ordinaci, Kolotoč či Krok za krokem. Já nemám problém říct na rovinu, že běží můj oblíbený pořad například na Love. Ale víš, co?! Když si tu "jak říkáš" s každým hraješ, tak mám třeba zase já občas si pohrát s někým, kdo tu dělá reklamu ve stylu: lež a polopravda. Pokud mi budeš podsouvat nesmysly které jsem nenapsal, tak ti je prostě budu vracet. Jinak k tvému pracně vypsanému seznamu, co kdy Prima odvysílala - Nikdo nikdy neřekl, že to tak není. Kdyby si tu nebyl pouze jako billboard Primy a byl skutečným fanatikem do těchto akvizic, tak by ti bylo ukradený, kde se vysílaji a dal sis tu práci a vypsal stejný seznam, co odvysílala konkurence. Musím běžet, dík za objektivní a přínosný rozhovor. :-)

m.marecek aura:10
12. 6. 2013 4:03 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Jak můžu vypsat takovejhle seznam českých áčkových akvizic na nějakým kanálu Novy, když to prostě do kupy nejde dát? Tak je vyjmenuj, ale tolik, kolik já napsal u Coolu. A to jsem zapomněl na Čmuchalové atd.

David Tomek
David Tomek (neregistrovaný) 62.201.19.---
11. 6. 2013 9:23 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Né, ale vážně. Myslím, že není zdaleka tak v pohodě a že si tu s někým hraje, je samozřejmě pouze záminka. Když vidím, jak se stupňujou jeho reakce až do vysílení, tak to dle mého není opravdu pouze jeho zábava. No co, už mě to stejně zase přestalo bavit, takže tu má Prima opět na čas volný reklamní prostor. :-) Pěknej den, Dane

Dan Rozsíval aura:45
11. 6. 2013 14:41 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Mě už to přestalo bavit dávno. Nejlepší zbraní na jeho kydy je naprostá ignorace. Ale na to přijdeš taky. Hezký den i tobě.

Vítězslav Šimon aura:10
VSimon Login: VSimon
10. 6. 2013 21:47 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

S těmi financemi máte asi úplnou pravdu.

Ale byť jsem kritický tak ale musím dodat, že (Dvořákova) Nova zaujala alespoň Soukromými pastmi, Kriminálkou Anděl a Expoziturou, která se údajně (podle jednoho programu) dostala jako akvizice do USA (byť to byla TV z Lauderovy skupiny). Ale u těch pastí - když běžela na ČT jejich variace, myslím, že oslovila (alespoň závěrem) minimálně stejné publikum a nebo snad dokonce o 10 % rozsáhlejší - ono nějaký čas asi trvalo, než si lidi řekli, že to za něco stojí. Rozběhat tvorbu ČT po laxním Janečkovi byl přece jen trochu kumšt.

Ale co nového vymyslel Andruško? Jen Gympl (příznivcům se omlouvám, ale je to seriál) a la Ordinace v růžové zahradě jen s rozdílem, že je ze školních lavic.

Pokud jde o kvalitní zpravodajství, tak tomu, že by někdy vzrostl o něj zájem už definitivně při pohledu do peoplemetrů a rozhovorech s částí svého okolí přestávám věřit. Ale pokud se to stane, tak to pojede na to šup.

David Tomek
David Tomek (neregistrovaný) 62.201.19.---
10. 6. 2013 22:15 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Víťo, vím že je vám můj souhlas někde, nicméně pokud by to mělo alespoň trošku udělat radost. Pročítal jsem si Vaše dnešní příspěvky a musím říct, že v drtivé většině souhlasím. Promiňte, já už Vás mám přiřazeného trošku jako "velkého" zastánce Primy, tak si kolikrát neoprávněně říkám ještě před přečtením Vašeho příspěvku: To bude tak trošku propaganda. I když ve vašich komentářích postrádám kritiku právě k Primě, tak v té Novácké kritice "a to opravdu v drtivé většině" dávám rád za pravdu.

Vítězslav Šimon aura:10
VSimon Login: VSimon
11. 6. 2013 14:40 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

celé vlákno

Ale mi není ničí (a samozřejmě ani Váš) názor lhostejný a je jedno ať je souhlasný nebo nesouhlasný, pokud je konstruktivní a slušně bez osobních invektiv vyjádřený.

Davide, rád bych se zeptal, proč jsem vlastně považován za onoho "velkého" zastánce Primy? A o jaké propagandě je vlastně řeč?

Jak jsem již napsal před časem, opravdu jsem zde nováčkem a pod sebou samým, byť jsem Vám tuhle před časem někoho připomněl.

Doufám, že dobrého člověka v dobré vzpomínce. Opak by mě mrzel.

Jirka Mikšík aura:10
gurmet Login: gurmet
9. 6. 2013 10:47 Nový

Poslední!

Já to vidím tak, že ten poslední zhasne světla a zamkne vchodové dveře!

sergio buffalo aura:10
9. 6. 2013 16:47 Nový

barr

kdyz se tam ukazal zradce john a sultana zacali opakovat od zacatku uz neni misto na vsech prijmacich kde se nachazim.

10. 6. 2013 5:32 Nový

Musím se zastat

Náhodou. Pro mě má TV Barrandov jeden primát. Až díky ní jsem zjistil, jaké neuvěřitelné množství hloupých a obskurních filmů je natáčeno.

petrbilek aura:10
10. 6. 2013 13:46 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

Pro zajímavost sem si vygoogloval, co se na barandovu děje. Zprávy jim poslední dobou vyrostly a lidi se dívají na zemana i na jejich vaření. Tak asi našli svoji cílovku. Oproti před rokem je to pro mě změna, na barandov se dívám teď mnohem častěji.

proska aura:10
10. 6. 2013 13:54 Nový

Re: Co si myslet o televizi, která za rok vymění pět generálních ředitelů?

Mě je celkem jedno, kdo sedí nahoře, spíš mě zajímá jstli je naco koukat. Nemůžu říct že se dívám na ty pirani a tak,ale na český seriál nebo film se podívám ráda. Minulý týden jsem také objevila, že mají i noční zprávy a vůbec ne špatné. Nemám problém, stejně jako s tím, jestli naši sámošku řídí Pepa nebo Karel.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+