Více

Čínský Hisense vstoupil na náš trh. Jeho 4K TV startují na 13 tisících

Na český trh vstupuje nová značka televizorů, Hisense. Původně už tu měla být před několika měsíci, ale vše pozastavila. Nabídne totiž rovnou kolekci 2016/17.

Tento týden jsem zaznamenal nové výrobky v TV 4K. V Plzni začala chrlit nové TV čínská firma pod obchodním názvem Hisense.

Zprávu nám včera zaslal náš čtenář Oldřich Macek (děkujeme!) s tím, že obchodní řetězec Expert Elektro už má první výrobek zařazen v novém letáku. Dnes už jsem na televizory narazil i u dalších prodejců.


Autor: Bohumil Herwig

Na adrese Hisense.cz najdete webové stránky výrobce s výrazným oznámením o sponzorství fotbalového Euro 2016. Web sice ještě nepracuje úplně a některé volby, například odběr novinek či tiskové zprávy, jsou nefunkční, ale většina odkazů na prodejce už jede.

Najdete tu tak zmiňovanou síť Expert, dále pak Alzu a Levné elektro. Je tu ale i zatím nefunkční odkaz na Mall. Všichni tři prvně jmenovaní prodejci už v nabídce televizory značky Hisense mají, a pokud zabrousíte na stránky Mall.cz, uvidíte, že i zde je celá řada výrobků. A protože už jsme s lokálním zastoupením Hisense domluveni na zápůjčkách, snad už se brzy dočkáme.

Jak se tak dívám po nabídkách, vidím jeden model s rozlišením HD Ready, čtyři ve Full HD a sedm s obrazovkou Ultra HD. Tady ceny startují na 12 990 Kč za úhlopříčku 109 cm a provedení Smart TV. Parametrově zajímavý Ultra HD (4K) televizor Hisense H49M3000 s úhlopříčkou 124 cm pak přijde na 15 990 Kč. Tohle vypadá opravdu dobře a nezapomeňte, že jsme u 4K. Na TV se tudíž můžete dívat z menší vzdálenosti (oproti Full HD), nebo si můžete rovnou pořídit větší úhlopříčku.

Televizory by měly být k zakoupení někdy v průběhu měsíce května.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 9. 5. 2016 10:47

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+