Více

Testujeme chytré mobilní televize v Česku: O2TV Go

O2TV Go je první mobilní aplikací, resp. službou, na kterou se zaměříme v novém seriálu o příjmu televize pro mobily a tablety přes internet. S čím mladší sestřička O2TV přichází?

Tímto článkem otevíráme seriál o českých službách a aplikacích, které přes internet přinášejí digitální televizní vysílání na displeje chytrých mobilů a tabletů. Jako první si blíže představíme službu respektive aplikaci O2TV Go, jejíž pilotní provoz pro zákazníky O2 začal letos v květnu. Od 4. listopadu 2014 je plně dostupná všem tuzemských zájemcům nehledě na jejich volbu mobilního operátora anebo poskytovatele připojení k internetu.

O2TV Go je mobilní odnoží již zavedené IPTV služby O2TV, která ke konci prvního pololetí 2014 měla 171 tisíc abonentů. Klasická O2TV a mobilní O2TV Go úzce spolupracují a doplňují se. Obě služby však rovněž mohou fungovat na sobě zcela nezávisle. Samostatná O2TV Go přináší dvě desítky televizních kanálů s funkcí zpětného zhlédnutí, nahrávání pořadů do on-line úložiště, přístup k internetové videopůjčovně a další zajímavosti.

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+