Více

Chajda zrušil „vlastní“ pořad na Primě: Hvězdy u piana

Televize Prima ukončí vysílání zábavného pořadu Hvězdy u piana, který pro ni vyrábí digitální TV Barrandov. Oznámil to výkonný ředitel Primy Petr Chajda, pod jehož vedením začala TV Barrandov před půl rokem tento pořad pro Primu produkovat. Formát pořadu i jeho obsazení byly velmi kvalitní, nicméně jeho sledovanost a ekonomické výsledky nesplňovaly naše očekávání, vysvětlil Chajda.

CIF17

Prima má podle výkonného ředitele nadále zájem spolupracovat s moderátorkou soutěže, zpěvačkou Helenou Vondráčkovou. Ještě před nástupem na Primu ale Chajda jako generální ředitel TV Barrandov v neformálních rozhovorech s novináři tvrdil, že za neúspěchem pořadu stojí právě špatný výběr moderátorky. Prima si mohla zvolit mezi deseti různými tvářemi, trvala ale na Vondráčkové.

Sama zpěvačka nechce rozhodnutí Primy nijak komentovat. Smlouva na tento pořad mi neumožňuje se jakkoliv vyjadřovat k činnosti producenta. Těším se ale na další spolupráci s televizí Prima, uvedla z oficiální tiskové zprávě Primy. Poslední díl Hvězd u piana televize uvede v neděli 13. května od 18 hodin.

10 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 19. 4. 2007 12:26

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+