Více

Četníkům z Luhačovic chybělo jen šest tisíc diváků na Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Páteční prime time si rozdělila Česká televize s Novou, Prima zabodovala jen se Zprávami na desátém místě.

Tradičním vítězem ve včerejším žebříčku nejsledovanějších pořadů se staly Televizní noviny, které si včera pustilo 1,468 milionu diváků starších patnácti let. Jen těsně druzí skončili Četníci z Luhačovic v prime time na ČT1, které si včera nenechalo ujít 1,462 milionu diváků, což je o jedenáct tisíc diváků více než minulý týden. Třetí pak skončila nekonečná podvečerní Ulice na Nově, u které povečeřelo 1,136 milionu diváků starších patnácti let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Ordinace, Ulice, Prásk! Prvních pět míst v žebříčku nejsledovanějších si zabrala Nova

Psychologickou hranici jednoho milionu diváků včera překonala ještě talk show Karla Šípa, Všechnopárty si na ČT1 nenechalo ujít 1,104 milionu diváků. Předchozí 13. komnatu včera sledovalo 883 tisíc diváků. Na šestém místě skončily Sportovní noviny, ke kterým včera na Nově usedlo 866 tisíc sportovních fanoušků starších patnácti let.

Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady České televize, Novy a Primy. Branky, body, vteřiny vidělo na ČT1 704 tisíc diváků, o dva tisíce diváků méně dalo přednost předchozím Událostem. Odpolední Televizní noviny na Nově si včera nenechalo ujít 630 tisíc diváků a na posledním desátém místě včera skončily Zprávy FTV Prima, které vykázaly 583 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Četníci z Luhačovic těsně za Televizními novinami, Všechnopárty před Ulicí

MIF17

ČT2 nasadila do včerejšího prime time přenosy z ostravského mistrovství Evropy v krasobruslení, což ocenilo 205 tisíc fanoušků. Přístav na Primě sledovalo 573 tisíc diváků. Prima Max nasadila do hlavního vysílacího času Všechny prezidentovy muže, které vidělo 39 tisíc diváků. Nova Cinema vsadila na Salón krásy, který navštívilo 244 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se tradičně stala Soudkyně Barbara, které včera fandilo 311 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+