Více

Četnické humoresky nabraly další diváky a předběhly Všechnopárty

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nově se povedlo umístit v TOP 10 s večerním filmem Plán útěku, nejsledovanějším nezpravodajským pořadem zůstala Ulice.

ČT 1 se do včerejšího TOP 10 nejsledovanějších pořadů probojovala hned s trojicí pořadů, tím nejsledovanějším byly Četnické humoresky, kterým oproti minulému týdnu přibylo padesát tisíc diváků a sledovalo je 1,085 milionu diváků, což v TOP 10 znamenalo třetí místo. Hned na následující příčce se umístila Všechnopárty, která ztrácela jen pár desítek tisíc diváků a vidělo ji 1,042 milionu diváků. Na šestém místě skončila 13. komnata 2016, kterou si vybralo 909 tisíc diváků starších patnácti let.

ČTVRTEČNÍ SLEDOVANOST: Čtvrteční večer patřil TV Nova a Miroslavu Donutilovi na ČT 1 

Nejsledovanějším pořadem včerejška se s velkým náskokem staly Televizní noviny na Nově, které sledovalo 1,446 milionu diváků. Následující Ulici vidělo v podvečer 1,117 milionu diváků starších patnácti let a Sportovní noviny pak pár tisíc přes jeden milion diváků. Prima se do TOP 10 dostala s trojicí pořadů na sedmém až devátém místě, když nejsledovanější Prostřeno si naladilo 715 tisíc diváků, Přístav 688 tisíc diváků a Krimi zprávy 670 tisíc diváků starších patnácti let. Na desátém místě skončil film v prime time na Nově, Plán útěku se Sylvesterem Stallonem a Arnoldem Schwarzeneggerem vidělo 660 tisíc diváků nad patnáct let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+