Více

Četnické humoresky a Všechnopárty předskočily Ulici a Sportovní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova nasadila proti primáckému seriálu Přístav film Jack a obři, který ve srovnání s Přístavem ztrácel více než sto tisíc diváků.

Pátečnímu TOP 10 neochvějně dominovaly Televizní noviny na Nově, které také jediné překročily (a výrazně) jeden milion diváků starších patnácti let. Druhé Četnické humoresky v prime time na ČT 1 sledovalo 977 tisíc diváků obecné cílové skupiny, tedy o třicet tisíc zástupců této skupiny více než minulý pátek. Diskusní Všechnopárty si pak naladilo 965 tisíc diváků, což je zase o více než čtyřicet tisíc diváků méně než minulý týden.

ČTVRTEČNÍ DATA: Ordinace dále posiluje, čtvrteční večer patří tradičně Nově

Čtvrté a páté místo obsadily tradiční sledovanostní evergreeny TV Nova, tedy nekonečný seriál Ulice a Sportovní noviny. Šestou 13. komnatu na ČT 1 sledovalo 774 tisíc diváků, jejíž sledovanost ale oproti minulém týdnu ztratila 140 tisíc diváků. Přístav na Primě si naladilo 649 tisíc diváků starších patnácti let, což je o sedmnáct tisíc více než pátek před tím. Do TOP 10 se ještě umístily dvě stálice TV Prima v podobě soutěže amatérských kuchařů Prostřeno a večerních Zpráv. Deváté místo pak obsadil celovečerní film v prime time na Nově Jack a obři, který sledovalo 548 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+