Více

Četníci z Luhačovic pokračují ve vítězném tažení, ČT1 naprostým vítězem večera

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Seriál se stal v pátek absolutní jedničkou mezi nejsledovanějšími pořady se značným náskokem před druhou Ulicí.

Četníky vidělo 1,491 mil. diváků a jsou v čele absolutního pořadí, i když poměrně těsně před Televizními novinami (1,423 mil.). Druhé místo zaujala podvečerní Ulice s 1,217 mil. diváků a těsně nad milion se dostává i Všechnopárty. Nová 13. komnata 2017 nalákala 808 tisíc diváků a je zároveň posledním nezpravodajským pořadem v TOP 10 za všechny kanály. ČT1 má v TOP 10 šest pořadů, Nova tři a Prima jeden.

ČTVRTEČNÍ DATA: Klasický čtvrtek, jedničkou večera i dne Ordinace

ČT1 se stala naprostým vítězem celkové sledovanosti a její průměrný podíl v hlavním vysílacím čase, prime time, dosáhl 30,37 %, přičemž televizi Nova pokořila i u její primární skupiny 15–54. V pořadí druhá je Nova s podílem na obecném publiku 19,52 %, třetí Prima vykázala 11,51 % a na čtvrtém místě končí TV Barrandov se 6,57 %. Nad čtyři procenta se v pátečním prime time dostal už jen kanál ČT sport, který celodenní sledovanost zakončil výborným výsledkem 7,51 %. TV Barrandov v tomto čase vykazuje 6,55 %, Prima 11,9 % a Nova 18,69 %. I přes den pak největší zájem vykazuje ČT1 s podílem 19,71 %.

Filmové kanály jsou v pátek na průměrných číslech, nad míru obvyklou se dařilo Kinu Barrandov, kde romantický snímek Rosamunde Pilcher: První nebo druhá vidělo do 20:21 přes osmdesát tisíc diváků a stal se tak jedničkou v TOP 5 za kanál. Prima Max má v čele třetí díl Vetřelce, který od 22:33 zhlédlo 46 tisíc diváků, i když podíl v mladší skupině 15–54 dosáhl 4,85 %. O něco lépe na tom byla Nova Cinema, kde komedii Dokonalý gentleman sledovalo 102 tisíc diváků při podílu čtyři procenta v 15–54.

MINULÝ TÝDEN: TOP 10 nejsledova­nějších pořadů ovládla ČT1, na Novu zbyla tři místa a na Primu jedno

stul

Na ČT sport, která vykázala vysoký podíl na celkové sledovanosti jak ve dne, tak v prime time, je v čele TOP 5 biatlonový světový pohár. Ten si zabral první tři místa v žebříčku a vidělo ho od 272 tisíc do 415 tisíc diváků a podíl na publiku dosáhl až 30,39 %. Nad 150 tisíc se ale dostal i pátý pořad v žebříčku, HC VERVA Litvínov – Mountfield HK. Na ČT2 je jedničkou dokument Hrobka faraóna se 160 tisíci diváky a nad hranici sta tisíc se ještě dostal pořad Gorilí tlupa a já. Na Nova Action je lehce nad sto tisíci Kriminálka Las Vegas, nejsledovanějším pořadem na TV Barrandov je show Farmář hledá ženu, kterou sledovalo 280 tisíc při podílu na publiku 6,97 %. Podvečerní Soudkyně Barbara je tentokráte druhá s 262 tisíci diváky.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+