Více

Četníci z Luhačovic neohroženě obsadili první místo, vidělo je více než 1,8 milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hranici jednoho milionu diváků včera překonalo celkem pět pořadů z produkce České televize a skupiny Nova.

Absolutním vítězem včerejšího večera se stala premiéra nového seriálu České televize, Četníky z Luhačovic včera na ČT1 sledovalo 1,843 milionu diváků starších patnácti let. S odstupem více než dvě stě šedesáti tisíc diváků pak na druhém místě skončily Televizní noviny, které na Nově vidělo 1,58 milionu diváků. Třetí místo patří nekonečnému podvečernímu seriálu Ulice, u něhož povečeřelo 1,251 milionu diváků ve věku nad patnáct let.

ČTVRTEČNÍ DATA: Prima se do TOP 10 opět prosadila pouze zpravodajstvím

O pouhé čtyři tisíce diváků méně pak později večer přepnulo na ČT1, kde běžela talkshow Karla Šípa Všechnopárty. Milion diváků pak překonala ještě 13. komnata, která běžela před zmíněnou Všechnopárty a u které zasedlo 1,229 milionu diváků. Pod milionem diváků naopak skončily Sportovní noviny, které na Nově zaujaly 922 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady České televize a Primy. Branky, body, vteřiny včera díky biatlonovým závodům v Německu předběhly o 44 tisíc diváků Události, když prvně jmenované vidělo 827 tisíc diváků a Události pak 783 tisíc diváků. Zprávy FTV Prima si včera naladilo 735 tisíc diváků starších patnácti let a podvečerní Události za okamžik vidělo na ČT1 706 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Vše se vrací k normálu. Nova si zabrala první tři místa v TOP 10

stul

ČT2 nasadila do prime time dokument o Alžbětě II. – 90 let v 90 minutách, který zaujal 195 tisíc diváků. Přístav na Primě upoutal 605 tisíc diváků. Western Červená řeka si na Primě Max nenechalo ujít 59 tisíc diváků. Nova Cinema nasadila do hlavního vysílacího času animovaný film Divočina, což ocenilo 195 tisíc diváků starších patnácti let a 162 tisíc z nich spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byla opět Soudkyně Barbara, jejíž verdikt podpořilo 288 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+