Více

Četníci potvrzují roli favorita, ČT1 obsadila polovinu pozic ve včerejší TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Podíl ČT1 se v prime time blížil třiceti procentům obecné cílové skupiny.

Suverénním vítězem pátečního večera se stali Četníci z Luhačovic, které na ČT1 včera vidělo 1,47 milionu diváků, tedy o dvacet tisíc méně než minulý týden. O deset tisíc si v mezitýdenním srovnání pohoršily i Televizní noviny, na Nově si je pustilo 1,413 milionu diváků starších patnácti let. Posledním pořadem, kterému se včera povedlo překonat hranici jednoho milionu, je nekonečný podvečerní seriál Ulice, u něhož povečeřelo 1,089 milionu diváků.

ČTVRTEČNÍ DATA: Nad milionem Ordinace a Ulice, skokanem je pak Prostřeno!

Pouhé tři tisíce diváků chyběly včera do milionu talk show Všechnopárty Karla Šípa, na ČT1 vidělo ji 997 tisíc diváků, 275 tisíc z nich pak bylo mladších 54 let. Páté Sportovní noviny včera zaujaly 882 tisíc zástupců obecné věkové skupiny, z nich do mladší cílové skupiny spadalo 477 tisíc diváků. Šesté místo patří opět ČT1, která zabodovala pozdněvečerním pořadem 13. komnata. Usínalo u něj 866 tisíc diváků starších patnácti let, 274 tisíc z nich bylo zároveň mladších 54 let.

Ve spanilé jízdě pokračovalo včera také Prostřeno, včerejší týdenní finále svou sbírkou soutěžících zaujalo 744 tisíc diváků. To je ale o 118 tisíc diváků méně, než kolik soutěž amatérských kuchařů sledovalo ve čtvrtek. Zbytek žebříčku pak tvoří zpravodajské pořady České televize a Primy. Události na ČT1 si pustilo 727 tisíc diváků a Zprávy FTV Prima sledovalo 671 tisíc diváků. Desáté Branky, body, vteřiny včera vykázaly 657 tisíc sportovních fanoušků.

MINULÝ TÝDEN: Četníci z Luhačovic pokračují ve vítězném tažení, ČT1 naprostým vítězem večera

ČT2 včera vsadila na naučné pořady, dokument Gorilí tlupa a já vidělo v prime time 117 tisíc diváků, navazující Machu Picchu pak dokonce 224 tisíc diváků. Prima nasadila do prime time seriál Přístav, což uvítalo 532 tisíc diváků. Na Primě Max exceloval Jean Marais a Ve službách krále ho doprovodilo 81 tisíc diváků. Hlavní Nova nasadila do prime time akční Plán útěku se Sylvesterem Stallonem, kterému pomáhalo 587 tisíc diváků. Na dětské publikum cílila Nova Cinema, 101 dalmatinů si v hlavním vysílacím čase vychutnalo 146 tisíc diváků. Nejúspěšnějším pořadem TV Barrandov se stala show Farmář hledá ženu, kterou včera hledalo 278 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+