Více

Cesty domů III odstartovaly pod 400 tisíci diváky, slabší sledovanost měla i Ordinace

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Po startu vlajkového seriálu televize Nova zaznamenala viditelný pokles diváckého zájmu plnoformátová stanice TV Barrandov.

Nova se večer držela okolo 33 %

Nepříliš povzbudivým výsledkem odstartoval pro televizi Prima vztahový seriál Cesty domů III. Včerejší díl vidělo po čtvrt na devět pouhých 363 tisíc diváků při podílu na publiku (share) okolo 10 %. U mladšího publika dokonce zůstal seriál téměř bez zájmu – share přibližně 4 %. Cesty domů III tak porazila i československá klasika Nemocnice na kraji města, která měla téměř přesně o dvě stě tisíc diváků více a v obou diváckých skupinách se držela mezi 15 a 16 %. Nízká sledovanost může být dána tím, že ještě neskončily letní prázdniny a všichni obvyklí diváci tak ještě nejsou u obrazovek.

PONDĚLNÍ DATA: Pondělní večer patřil Babovřeskám, zprávy Novy zamířily k půldruhému milionu diváků

stul

V mírnějším tempu se vrátila na televizní obrazovky i Ordinace v růžové zahradě 2, jedna z vlajkových lodí seriálové tvorby TV Nova. Včerejší díl si nenechalo ujít 1,250 milionu diváků (share 33,66 %; 32,5 % v 15-54). Oproti normálu je to přibližně o čtvrt milionu diváků méně. Nejsledovanějším pořadem dne byly Televizní noviny, které se jako jediné dokázaly přiblížit k hranici půldruhého milionu diváků. Nova byla nejsledovanější televizí a bodovala zejména v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, kde v obou diváckých skupinách překročila bezpečně hranici třicetiprocentního podílu. Trhovou dvojkou byla Jednička, trojkou Prima.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+