Více

Cestovatelské středy ČT 2 fungují, trabanty sledovalo skoro tři sta tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Cestovatelské pořady vygenerovaly ČT 2 v prime time až desetiprocentní podíl u obou cílových skupin.

Překvapila reprízovaná Výměna manželek

Mezi nejsledovanější nezpravodajské pořady středy se tradičně dostala Ulice a reprízovaná Výměna manželek, které na Nově sledovalo 1,2 milionů, resp. 1,048 milionu diváků starších patnácti let. Prima opět bodovala s pořadem Prostřeno, který si v podvečer naladilo 846 tisíc diváků obecné cílové skupiny. Mezi TOP 10 nejsledovanějších pořadů se za Primu dostal ještě premiérový díl seriálu Přístav, který si nenechalo ujít 760 tisíc diváků nad patnáct let.

ÚTERNÍ SLEDOVANOST: V úterý večer si nejvíce diváků opět zajistila „Ordinace“

stul

Hezký podíl si utrhla cestovatelská středa na ČT 2. Země a města světa v prime time sledovalo 409 tisíc diváků, což znamená podíl 9,97 procenta u cílové skupiny diváků starších patnácti let. Mladší cílovou skupinu do 54 let evidentně zajímá trabantí roadshow napříč Jižní Amerikou, kterou sledovalo 10,5 procenta uvedené cílové skupiny. K osmiprocentnímu podílu v obecné divácké skupině sahaly i pořady Na cestě 2016 a Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+