Více

Český žurnál s Babišem vidělo téměř 350 tisíc lidí, ČT 2 na dvojnásobku Barrandova

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tradičně nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera se s 1,569 milionu diváků (share 39,74 %; 38,28 % v 15–54) stala Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově.

Český žurnál se přiblížil k 9 %

O několik desítek tisíc diváků narostla sledovanost dokumentárního cyklu Český žurnál. Nadprůměrnou sledovanost po 20. hodině zajistila Dvojce zejména postava kontroverzního politika a podnikatele Andreje Babiše. Dokument o stávajícím ministru financí v podání Víta Klusáka, který se spolu s kolegou Filipem Remundou proslavil před lety zejména fiktivním supermarketem Český sen, si nenechalo ujít téměř 350 tisíc diváků a podíl na publiku se blížil k 9 %. V kategorii publika od 15 do 54 let ho vidělo 6 % diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: MasterChef ve středu opět nejsledovanější, Přístav nad Hříšnými lidmi

Dvojka byla zejména díky Českému žurnálu v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, na dvojnásobku plnoformátové Televize Barrandov, jejíž share dosáhl hodnoty 2,74 %. Přes den ale byla tato stanice nad Dvojkou, a to díky podílu 5,35 %. Obě stanice od sebe dělilo přibližně šest desetin procentního bodu. Soudkyně Barbara se opět přiblížila k čtyřsettisícové hranici. Dělilo ji od ní sedmnáct tisíc diváků. Souboj o mladší publikum mezi Primou Cool a Novou Cinema vyzněl lépe pro tematický kanál Primy.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+