Více

Český Sport 2 zahájil vysílání

UVNITŘ FOTO Mnohými diváky očekávaný kanál Sport 2 odstartoval své ostré vysílání nečekaně na distribučním satelitu Amos 3. Kdo tedy má možnost tuto družici přijímat, může sledovat prozatím nekódované vysílání tohoto nového programu. Z vysílání už také zmizela textová informace, která běžela v dolní části obrazovky, jež vyzývala operátory, aby program zařadili do své nabídky.

K TÉMATU: Sport 2 na satelitu láká české kabelové a IPTV operátory

Vysílání Sportu 2 je opatřeno českým komentářem, na který jsou zvyklí diváci z prvního programu. Podle informace ze společnosti Chello Central Europe, která je jeho provozovatelem, má program začít vysílat až 1. dubna, což nám také potvrdil marketingový manažer Václav Mozer. Vysílání na pozici 4 st. záp. však nasvědčuje tomu, že o test nejde. Stanice má nabídnout ve vysílání především fotbal, který má ve schématu zabírat dle licence 60 %.

ČTĚTE TAKÉ: Maďarský Sport 2 expanduje do Česka prostřednictvím satelitu

stul

Na klasické programové schéma najede Sport 2 až ve středu, nyní se vysílá mnoho upoutávek především na fotbalová utkání, a to nejen na tomto kanálu, ale i sousedním Sportu 1. Jde především o fotbalové zápasy nebo přenosy z kanadsko-americké NHL. Satelitní lovci, kteří už mají možnost tuto stanici sledovat, narazili např. na záznamy z anglické Guinness Premiership. Pravděpodobně zítra vydá vlastník licence tiskovou zprávu, ve které bude informovat, kde všude se kanál objeví.Ukázka z vysílání kanálu Sport 2, foto: Lukáš Polák, DigiZone.cz

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 30. 3. 2009 20:21

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+