Více

Český rozhlas odvysílá fotbalové přenosy z ČR i ze Slovenska

Český rozhlas chce vyjít vstříc fotbalovým fanouškům a proto v sobotu odvysílá souběžně až dvě komentované reportáže z utkání kvalifikace na MS 2010. Vedle zápasu Česko – Polsko nabídne posluchačům i duel Slovenska se Slovinskem, který je z hlediska postupových šancí českého týmu klíčový. Češi potřebují nutně porazit Polsko a zároveň doufat, že v souběžně hraném duelu Slovensko seberou body Slovincům.

stul

Dva komentátoři Radiožurnálu, Jaroslav Plašil a Pavel Petr, budou od 20.30 hodin zhruba dvě hodiny provázet střetnutím na Letné mezi Českem a Polskem, řekl Petr Souček, vedoucí sportovní redakce Radiožurnálu. Svého reportéra budeme mít i na bratislavském Tehelném poli, takže odtud budeme průběžně informovat o neméně důležitém zápase Slovensko-Slovinsko, doplnil Souček.

Oba přímé přenosy mají začátek v sobotu večer ve 20.30 hod. ČRo 1 Radiožurnál bude pravidelně střídat vstupy z obou stadionů. Naopak, Česká televize podobné souběžné vysílání neplánuje. Práva na domácí zápasy české reprezentace má televize Nova, a ČT se rozhodla, že o zápas Slovenska se Slovinskem nebude usilovat.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 9. 10. 2009 11:18

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+