Více

Česko–Švýcarsko skoro na milionu a s podílem přes 60 procent

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jedničkou je sice Ordinace, ale odpolední utkání se dostalo před další stálici jménem Ulice.

Ulice včera poklesla na 891 tisíc, i když si zachovala skoro třetinový podíl na publiku. Hokejové Česko–Švýcarsko se na ČT sport dostalo na 986 tisíc fanoušků při podílu u mladšího publika 64,13 %. Ten byl v TOP 10 za všechny kanály zdaleka nejvyšší a vysoko nad Ordinací v růžové zahradě 2, která je na 28,34 % a 1,059 mil. diváků. Do žebříčku nejsledovanějších se ještě zařadilo Ohnivý kuře se 744 tisíci, Panoptikum Města pražského, které vidělo 578 tisíc, a magazín Víkend. Ten si nenechalo ujít 547 tisíc diváků. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 tři, ČT sport a Prima po jednom.

PONDĚLNÍ DATA: Standardní pondělí. Nova pod třiceti, Policie Modrava hvězdou večera

Nejvyšší průměrný podíl má v hlavním vysílacím čase, prime time, televize Nova a dosáhl 27,57 %. Prima je na 15,69 %, ČT1 vykazuje 13,95 % a ČT sport 8,09%. Plnoformátová TV Barrandov je v prime time na 4,58 %, ale přes den se jí dařilo lépe a poskočila na 5,25 %. I v tomto čase je jedničkou Nova s podílem 21,24 %, na druhou pozici se však dostal kanál ČT sport se 14,58 %. Prima je třetí s průměrným podílem 12,47 % a čtvrtá ČT vykazuje 11,03 %. Nad 4 % se přes den dostala ještě zpravodajská ČT24.

Filmové stanice v úterý nikterak nezářily. Na Kině Barrandov je jedničkou TOP 5 za kanál jeden z dílů seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III, který včera zhlédlo 59 tisíc příznivců. Prima Max s akčním hitem X-Men: První třída zaujala 45 tisíc diváků a film tak stanul v čele TOP 5 za kanál. Příliš se nedařilo ani stanici Nova Cinema, na níž jednička v lokálním žebříčku, snímek Nebezpečné pády, přitáhla 95 tisíc diváků a podíl na publiku se nedostal nad 3,5 %.

MINULÝ TÝDEN: Klasické úterý: Ordinace a Ulice nad milionem, ostatní pod ním

stul

Prim hraje v úterý stanice ČT sport a vedle zmiňovaného utkání Česko–Švýcarsko jsou i všechny další pořady v TOP 5 za kanál hokejové a nad 230 tisíci diváky. Například MS 2017 – studio vysílané od 15:44 si zajistilo podíl na mladším publiku vyšším než Televizní noviny – 38,89 %. Dařilo se i ČT2, kde v čele žebříčku stojí Velká vlastenecká válka, kterou v prime time vidělo 230 tisíc diváků při podílu na publiku 6,49 %. V čele TOP 5 za TV Barrandov pak stojí obvyklé Nebezpečné vztahy a včera je zhlédlo 198 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+