Více

Česko Slovensko má talent II s porotci: Bílou, Slávikem a Dejdarem. Co Nova?

DOPLNĚNO VYJÁDŘENÍ NOVY Televize Prima dnes v podvečer oficiálně odhalila jména porotců, kteří se na podzim objeví v její soutěži Česko Slovensko má talent II. Dvojici Lucii Bílá a Jaro Slávik doplní herec a bavič Martin Dejdar známý z posledních let především díky postavě Ozzáka ze sitcomu Comeback na konkurenční Nově. Moderátor Jan Kraus už v porotě nebude. Důvody Prima neuvedla. Nemění se ani dvojice moderátorů, tedy Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch.

ČTĚTE TAKÉ: Nova na podzim nenasadí proti Talentu na Primě znovu Talentmanii

Máme radost, že porotu soutěže doplní další populární osobnost českého showbyznysu. A jsme přesvědčeni, že Martin Dejdar je skvělá volba pro tento druh pořadu. On sám je velice talentovaný – a kdo jiný by měl talenty posuzovat, netajil se radostí z jeho angažmá generální ředitel televize Prima Marek Singer. Zájemci, kteří se chtějí soutěže osobně zúčastnit, mají stále ještě šanci se přihlásit. Poslední dva castingy proběhnou v Bratislavě (21. května) a Ostravě (28. května).

Televize Nova, v jejíž seriálech Ulice a Comeback vystupuje Martin Dejdar, přijala jeho působení v hlavním podzimním projektu konkurenční Primy celkem s nadhledem. Spolupráce TV Nova s Martinem Dejdarem je založena na dlouhodobém a oboustranně vstřícném vztahu, jeho Ozzák zůstane navždy v našem zlatém fondu a rádi ke Comebacku přidáme i další úspěšné projekty, na nichž by se v budoucnu podílel. Do té doby mu přejeme v jeho dalších televizních aktivitách mnoho štěstí, uvedl generální ředitel Novy Jan Andruško.

22 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 18. 5. 2011 17:46

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+