Více

České MTV vyvěsilo na web videa 166 zájemců o post moderátora

AKTUALIZOVÁNO Hudební televize MTV, kterou chce v České republice provozovat TV Nova, vyvěsila včera na svůj web videa se zájemci, jež se chtějí ucházet o post moderátora v této televizi. Prezentací není nakonec dvě stě, jak se původně avizovalo, ale pouze 166. Za tímto účelem změnila hlavní stránka televize na adrese www.mtv.cz také mírně svůj vzhled. Zmizela např. pozvánka na castingy, které se v minulých týdnech konaly na několika místech Česka.

K TÉMATU: Snídaně s Novou prozradila podrobnosti o nových tvářích pro MTV

MIF17

Nova nyní upozorňuje jak pro nové tváře hlasovat. Každý ze dvou stovek uchazečů o moderátorský post v naší televizi od Tebe může dostat 1 – 5 hvězdiček. Čím více hvězdiček bude ten který autor videa mít, tím větší šanci má. Stačí, abys dal co nejvyšší počet bodů těm lidem, které bys chtěl vídat v televizi, uvádí MTV na svých webových stránkách. Na vítěze čekají kromě účasti ve finálovém castingu také dva lístky na pražský koncert R’n’B zpěvačky Beyonce Knowles. Na ten se bude moci podívat také autor nejčastěji pouštěného videa.

AKTUALIZOVÁNO – Televize Nova doplnila během dnešního dne na web i chybějících 34 videí. Za upozornění děkujeme čtenáři Petru Gattovi.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 9. 4. 2009 17:50

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+