Více

Česká televize vrátila do hybridního vysílání Panoramu, na přání diváků

„V tuto chvíli o stažení aplikace Panorama z nabídky HbbTV České televize neuvažujeme. Vyhodnotili jsme dosavadní zkušenosti a rozhodli jsme se publikovat aplikaci po celý rok,“ uvedla ČT.

V rámci hybridního širokopásmového televizního vysílání, které je označováno zkratkou HbbTV, už je možné u České televize využívat opět aplikaci „Panorama“. Původně ji přitom veřejnoprávní médium nabízelo divákům pouze v zimních měsících, tedy v době, kdy ji mohli využívat zejména lyžaři pro aktuální informace o sněhové pokrývce v horských střediscích. Panorama nabízela ale i pohledy kamer, takže zájemci okamžitě viděli, jaké je v dané lokalitě počasí. Panorama České televize je obdobou „evropské“ aplikace Feratel Panorama, která je dostupná v chytrých televizorech na platformě Smart TV.

MIF17

Z ARCHIVU: Česká televize opět připravuje nasazení hybridní aplikace Panorama

V tuto chvíli o stažení aplikace Panorama z nabídky HbbTV České televize neuvažujeme. Vyhodnotili jsme dosavadní zkušenosti a rozhodli jsme se publikovat aplikaci po celý rok, a to přesto, že nemáme v letním období k dispozici veškerá aktuální data z horských středisek. Vycházíme z faktu, že pro některé diváky je zajímavé sledovat panoramatické kamery i v letním období. Tomu předcházela dohoda s dodavatelem, kvůli garanci nepřetržitého přístupu ke kamerovým výstupům, sdělila serveru DigiZone.cz tisková mluvčí České televize Alžběta Plívová. Aplikaci nabídla Česká televize poprvé v prosinci 2013.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 16. 7. 2015 14:07

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+