Více

Česká televize testuje skrze hybridní vysílání přijímače diváků

UVNITŘ FOTOGALERIE – V několika krocích mimo jiné Českou televizi zajímá, jakou značku přijímače uživatel používá a kdy ho pořídil. Aplikace obsahuje několik testovacích videí.

Dočasnou aplikaci, která umožní otestovat, jak se chovají v různých situacích přijímače podporující hybridní vysílání HbbTV, spustila v uplynulých dnech Česká televize. Položka označená jako „Video test“ je dostupná v rámci startovací lišty „ČT menu“. Během signalizace startu HbbTV se dokonce mohla uživatelům objevit i grafická informace, která je vyzývá k tomu, aby stiskli modré tlačítko, které umožní vyzkoušet nové video služby. Na začátku zkušební aplikace je divák taktéž upozorněn na skutečnost, že test nebude trvat déle než pět minut.

MIF17

ČTĚTE TAKÉ: Česká televize opět připravuje nasazení hybridní aplikace Panorama

V několika krocích mimo jiné Českou televizi zajímá, jakou značku přijímače uživatel používá. Píše se tu však pouze o televizorech, byť může mít divák také stolní přijímač s podporou HbbTV. Vyjmenovány jsou zde nejznámější značky, zbytek je skryt pod položkou Jiné. V druhém kroku musí uživatel vyplnit rok, kdy produkt pořídil a následně se začne přehrávat první video s úryvkem ze Studia 6. Na přijímači VU+, který používá pro hybridní vysílání server DigiZone.cz, se bohužel nespustila avizovaná relace o počasí. Mezi jednou z ukázek je i původní seriál veřejnoprávní televize Neviditelní.

33 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 26. 11. 2014 13:21

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+