Více

Česká televize byla minulý týden prozatím bez novinek, přesto zůstala lídrem

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Nova si meziročně pohoršila nejvíce nejen u diváků starších 15 let, ale i ve své skupině 15–54. Klesla jako samostatná televize i celá Nova Group.

Mezitýdenní vývoj (vs. 34. týden 2015)

Cílová skupina 15+

Minulý týden znamenal propad o téměř půl druhého procentního bodu pro Barrandov jako televizní skupinu. Ta si pohoršila z hodnoty 7,49 % na 6,02 %. Za touto skutečností stojí pochopitelně start novinek konkurenčních televizí, což lze poměrně jednoduše dokázat na výsledku skupiny Nova. Součet stanic TV Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka dal dohromady hodnotu 29,4 %, což je v porovnání s minulým týdnem nárůst o téměř tři procentní body. Pokles o 0,66 procentního bodu zaznamenala Česká televize, což však vůbec nevadilo, protože v této kategorii zůstala lídrem. Naopak téměř vůbec se z místa nehnula Prima.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: Poslední čistě letní týden bodovala ČT, podzimní novinky pomohly k dalšímu růstu Barrandovu

stul

Nova odstartovala své tradiční seriálové formáty, tedy Ordinaci v růžové zahradě 2 a Ulice, prozatím bez účasti Doktorů z Počátků. V porovnání s minulým týdnem si stanice polepšila o téměř čtyři procentní body na hodnotu 21,59 %. V mezitýdenním srovnání si velice dobře vedl i kanál ČT Sport, který mohl sázet na zajímavé celodenní podíly díky atletickému šampionátu z Číny. Stanice si polepšila z průměrného celotýdenního podílu 3,52 % na 5,35 %. Naopak největšími padáky minulého týdne mezi stanicemi byly Jednička (pokles o 1,67 %) a TV Barrandov (ztráta 1,44 %).

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+