Více

Česká komedie na Primě podlehla Nově Cinema a tentokrát i TV Barrandov

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Díky komedii Jak se krotí krokodýli, která byla úspěšnější než Hogo Fogo Homolka na Primě, dosáhl primetimový podíl Novy Cinema hodnoty 8 %.

Film Hogo Fogo Homolka neoslovil ani 250 tisíc diváků

Bez většího zájmu publika zůstávají na Primě některé večerní pořady vysílané po 20. hodině. Komedii Hogo Fogo Homolka si pustilo včera pouhých 234 tisíc diváků při podílu na publiku (share) okolo 7 %. Nízkou sledovanost podtrhovaly i výsledky konkurenčních stanic, a to nejen plnoformátových kanálů, ale i tematických stanic. Československou komedii z roku 1970 neporazil jen snímek Jak se krotí krokodýli na Nově Cinema, ale úspěšnější byla dokonce i plnoformátová Televize Barrandov s již několikrát reprízovaným socialistickým seriálem Třicet případů majora Zemana.

PONDĚLNÍ DATA: Seriálová novinka Primy Tři mušketýři příliš neláká, její podíl zůstává okolo 10 %

stul

Nejsledovanější televizí byla v úterý Nova. Celodenní podíl se dostal na hodnotu 18 %, u mladšího publika vykázala stanice share 22,55 %. Nejvyššího podílu dosáhl program v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, ve skupině od 15 do 54 let – 26,36 %. Nemocnice na kraji města si na Jedničce tentokrát zajistila vítězství u dospělého publika. Odstup na Indiana Jonese a Chrám zkázy činil přibližně 35 tisíc diváků ve prospěch prvního programu České televize. Československý seriál si pustilo 596 tisíc lidí (share 17,88 %). Indiana Jones zvítězil na Nově u mladšího publika.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+