Více

Biatlon vrátil ČT Sport zpět na výsluní, byl sledovanější než Znamení koně na ČT 1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Premiérová řada Znamení koně si co do počtu diváků o něco polepšila, ale podíly měla velmi podobné jako před týdnem.

Prima oslovila ve skupině 15+ jen 10 % publika

Rekordních hodnot dosáhl včera Světový pohár v biatlonu pořádaný v České republice. Přímý přenos vysílaný od 17. do 19. hodiny si nenechalo ujít 704 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 22,94 % a k 22% share se přiblížil i u mladšího publika. Necelých 400 tisíc diváků pak biatlon získal odpoledne, kdy však podíly v obou cílových skupinách byly velmi podobné. U staršího publika získala stanice v danou chvíli share 23,5 %. Rekordní hodnoty zimního sportu přinesly sportovnímu kanálu České televize podíl nad 7 % v obou diváckých skupinách a program se stal přes den veřejnoprávní dvojkou.

ČTVRTEČNÍ DATA: Vyprávěj si vedlo ve čtvrtek lépe než Mamma Mia!, Prima ale byla trhovou dvojkou

stul

Biatlon dokonce dosáhl vyššího počtu diváků a podílů než premiérová řada seriálu Znamení koně na ČT 1, i když pořady pochopitelně neběžely ve stejnou dobu. Oproti předchozímu dílu si novinka České televize o několik desítek tisíc diváků polepšila, share ale bylo v obou diváckých skupinách velmi podobné jako před týdnem. Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne vysílaným po 20. hodině byla s milionovým publikem Všechnopárty. Nejsledovanější televizí byla ve všech diváckých skupinách Nova, naopak Prima dosáhla v prime time, tedy v hlavním vysílacím čase, na podíl pouhých 10 %.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+