Více

Biatlon nezklamal, ČT sport přesáhla v celodenním podílu sedm procent

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kromě biatlonu a zpravodajství se do TOP 10 nejsledovanějších pořadů dostal už jen střihový pořad k 75. narozeninám Vladimíra Menšíka.

Jako téměř tradičně se nejsledovanějším pořadem staly Televizní noviny, které na Nově sledovalo 1,49 milionu diváků. Druhé Sportovní noviny pak zaujaly 1,143 milionu diváků, čímž také končí výčet včerejších pořadů, kterým se povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků starších patnácti let. Třetí Události si na ČT1 pustilo 949 tisíc zástupců obecné cílové skupiny, z nichž ale pouze 289 tisíc spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let.

PÁTEČNÍ SLEDOVANOST: Četníci z Luhačovic neohroženě obsadili první místo, vidělo je více než 1,8 milionu diváků

Na čtvrtém místě včera skončil střihový pořad k 75. narozeninám Vladimíra Menšíka, který do hlavního vysílacího času nasadila ČT1. Nakonec ho vidělo o pouhých třináct tisíc diváků méně než předcházející Události. Z 936 tisíc diváků pak 287 tisíc patřilo do cílové skupiny od 15 do 54 let. Na pátém místě pak blok pořadů z produkce ČT1 uzavírají podvečerní Události za okamžik a počasí, které včera vykázaly 869 tisíc diváků.

Zbytek žebříčku pak s jednou výjimkou tvoří zpravodajské pořady Primy a České televize. Zprávy FTV Prima si včera vychutnalo 831 tisíc diváků. O pouhé dva tisíce diváků méně pak fandilo při přímém přenosu z biatlonového mistrovství v německém Oberhofu. Ten v odpoledním čase dokázal dosáhnout u obecné divácké skupiny podílu přesahujícího 33 procent. Zbylé tři příčky se děli mezi Branky, body, vteřiny, které vidělo 777 tisíc diváků, Krimi zprávy s 677 tisíci diváky a Divácké zprávy, kterým na poslední místo pomohlo 634 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 pokračuje ve vítězném tažení. Slavit ale může i TV Barrandov

stul

Výborného výsledku dosáhl remake Vinnetoua, když se na první díl dívalo na ČT2 slušných 512 tisíc diváků starších patnácti let. Prima Cool nasadila do prime time katastrofický film Armagedon v Los Angeles, což ocenilo 159 tisíc diváků. Klasické sci-fi o pozemšťanovi Johnu Carterovi na Marsu sledovalo v hlavním vysílacím čase na Nově 545 tisíc diváků. Nova Cinema vsadila na historický film Královna Alžběta: Zlatý věk, který zaujal 204 tisíc diváků. Naše Zprávy na TV Barrandov si naladilo 366 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+