Více

Názory k článku
Bezplatný archiv Novy v televizorech Panasonic končí. Nahradí ho Voyo

Korislav Korislavič aura:68
Korislav Korislavič Login: Kori.eu
6. 8. 2012 14:20 Nový

Další výpalné.

Mám Panasonic a tak jsem se občas mrknul do archivu Novy např na Okresní přebor. Až bude zpoplatněno,tak mě celá Nova nestojí ani za 1 kč abych tam lezl.Myslím,že nebudu jediný.

Alex Dnomitrov aura:42
6. 8. 2012 16:08 Nový

Re: Bezplatný archiv Novy v televizorech Panasonic končí. Nahradí ho Voyo

celé vlákno

Třeba naráží na ten určitý podvod s tím, že Nova slibuje vyzkoušení zdarma, ale už nepíše, že službu je nejdřív nutné závazně objednat a poté v případě nespokojenosti je možnost zrušit.

W.I.F.T. FT W97 aura:74
WIFT Login: WIFT
6. 8. 2012 15:02 Nový

Vyzkoušeno

Už jsem na Viera castu Voyo zaznamenal. Ze zvědavosti jsem se mrknul, jak se řeší platba za zhlédnutí. Text SMSky, který bych měl zaslat na prémiové číslo, je pravděpodobně moc dlouhý na to, aby se vešel na jeden řádek, bohužel se to nezalomí, ale přepíše přes sebe, takže není šance to přečíst. Pohodlné pro zaplacení tohle teda není ani omylem, a to i kdyby to fungovalo korektně.

Z mé strany to celé byla samozřejmě pouhá zvědavost, standardně není půl důvodu za cokoli na Voyo platit. Ale třeba si to své klienty najde :)

aldik7 aura:53
aldik7 Login: aldik7
7. 8. 2012 19:55 Nový

Re: Bezplatný archiv Novy v televizorech Panasonic končí. Nahradí ho Voyo

Proč rovnou nezpoplatní celou Novu? Alespoň se uvidí, jakou budou mít sledovanost. :-D A lidi se rozhodnou jestli radši budou platit ČT (což oficiálně teda stejně musí, že to někteří neplatí, je druhá věc :D) nebo Novu...

MASH aura:89
8. 8. 2012 2:57 Nový

Díky placenému Voyu jsem začal sledovat Primu

celé vlákno

Když jsem měl potřebu dát si duševní relax :)) a kouknout se na nějaké bulvární "zajímavosti", které ovlivňují veřejné mínění v této zemi... tak jsem se mrknul na TN na Nově. Když jsem nestíhal, pustil jsem si TN z webu Novy. Nyní už zpoplatnili i TN. Takže, zkusil jsem Prima Play a zjistil jsem, že jejich zprávy jsou skoro to samé, co na Nově. Nemám už tedy potřebu sledovat TN Novy - a to jakkoliv.

Tech 7 aura:73
Tech7 Login: tech7
8. 8. 2012 23:54 Nový

Re: Díky placenému Voyu jsem začal sledovat Primu

celé vlákno

Televizní noviny už na voyo.cz blokli maj to konečně koplet placený, ale volně se na ně dá kouknout na tn.cz.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+