Více

Berkova TV 7 má problém: internetové stránky obsadili křesťané

Pokud bude chtít majitel Regionální televizní agentury (RTA) Jaroslav Berka spustit internetové stránky připravované digitální programové sítě TV 7, musí se smířit s tím, že doména www.tv7.cz je už obsazená. Od 1. listopadu na ní totiž funguje křesťanská internetová televize stejného názvu, která obsahuje záznamy koncertů, bohoslužeb, ale nabízí například i film Ježíš.

Křesťanská on-line televize TV7.cz dne 1.11.2007 spustila svůj zkušební provoz. Za její vznik děkujeme všem, kteří se na jejím provozu podílejí a věříme, že bude požehnáním a povzbuzením všem návštěvníkům, píší provozovatelé na webu. TV7.cz patří občanskému sdružení Slovo života Brno a nabízí mimo jiné službu „Moje TV7“ pro vkládání vlastních videí.

Berkova televize TV 7 má vysílat prostřednictvím zemských digitálních vysílačů na základě bonusové licence, o kterou žádá společnost EBD vlastněná právě Jaroslavem Berkou. EBD zastupuje regionální televizní studia RTA s kmitočty sdílenými s televizí Prima a protože tato pokrývají svým signálem 33 procent území České republiky, mají ze zákona nárok na udělení jedné další licence pro celoplošné zemské digitální vysílání.

20 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 12. 12. 2007 18:07

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+