Více

Barrandov Muzika odstartuje 5. září, bude v multiplexu Radiokomunikací i Skylinku

UVNITŘ PRESSKIT – „Velice nás těší, že rozšiřujeme naše „televizní řady“ o nový kanál, který je zaměřen převážně na hudební pořady,“ uvedl majitel skupiny Empresa Media Jaromír Soukup.

Čtvrtý televizní kanál skupiny Empresa Media, stanice Barrandov Muzika, odstartuje příští sobotu 5. září. Dnes o tom informoval provozovatel kanálu. Program bude k dispozici v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací, v nabídce satelitního operátora Skylink, v kabelové síti UPC Česká republika i IPTV síti společnosti O2 Czech Republic. Barrandov Muzika chce nabízet nejen dechovku, ale i country nebo oblíbené šlágry. Stanice doplní stávají portfolio Empresa Media, která čítá kanály TV Barrandov, Barrandov Plus a Kino Barrandov.

K TÉMATU: Barrandov Muzika získala licence, vysílat bude v DVB-T i na satelitu

stul

Velice nás těší, že rozšiřujeme naše „televizní řady“ o nový kanál, který je zaměřen převážně na hudební pořady. Nová televizní stanice Barrandov Muzika se zaměří na žánrovou i lidovou hudbu prověřenou časem. Divákům přinese hudební produkci, která oslovuje nejen starší generaci, ale v novém aranžmá také mladší věkové skupiny. Věřím, že stejně jako naše další televizní stanice, kterými jsou TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Plus, si i nový kanál Barrandov Muzika získá své diváky, a bude je opravdu bavit, uvedl Jaromír Soukup, který je zároveň jednatelem nové stejnojmenné firmy.

Presskit_Barrandov_MUZIKA.pdf by Lukáš Lucky Polák

22 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 31. 8. 2015 11:59

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+