Více

AXN bude od zítřka součástí kabelového vysílání UPC

Předplatitelé kabelové nabídky Klasik od společnosti UPC se mohou počínaje 21. březnem začít dívat na nově zařazený televizní program AXN. Stanice, která vysílá především akční a dobrodružné pořady pro mladší diváky, rozšíří stávající nabídku bez navýšení ceny. Na AXN běží například třetí řada seriálu Ztraceni (televize Nova začala nedávno vysílat řadu druhou) a brzy se tu objeví také nový světově úspěšný seriál Jericho. Značka AXN je zárukou programu plného vzrušení, napětí a adrenalinu. Jsem si jist, že zákazníci kabelové televize UPC ocení jeho kvality, uvádí v tiskové zprávě ředitel HBO Ondřej Zach.

MIF17

Zákazníci kabelové televize UPC v Praze, Ostravě, Brně, Liberci, Jablonci nad Nisou, Hradci Králové, Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem budou moci AXN naladit hned zítra, a to v III. televizním pásmu (VHF). V dalších městech s kabelovou nabídkou UPC bude program nasazovaný do sítí postupně během následujících dní. Předplatitelé digitální satelitní televize UPC Direct mohou AXN sledovat již několik let. V nabídce kabelové televize Karneval, která je od prosince 2006 součástí skupiny UPC, je program dostupný také.

AXN vysílá v českém jazyce, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. V České republice je distribuován společností HBO, kterou diváci znají jako producenta filmových kanálů HBO, HBO 2, Cinemax, Cinemax 2 a dokumentárního programu Spektrum.

11 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 28. 3. 2007 18:49

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+