Více

Názory k článku
Aréna národů v sobotu propadla, Zázraky života i Zdivočela země úspěšné

Tomáš Gál aura:45
Tomáš Gál Login: T.Gal
20. 2. 2012 10:02 Nový

RE: Aréna národů v sobotu propadla, Zázraky života i Zdivočela země úspěšné

Tak já jsem se díval na Zázraky života,jelikož je to můj oblíbený serial:-) Hlas jsem si nahrával a teď se na něj dívám v klidu bez reklam:-) V sobotu jsme se dívali na Arénu;-)
Martin  J aura:76
Griffin Login: grifin28
20. 2. 2012 10:18 Nový

Nějak nechápu sledovanost.

celé vlákno
Nevím zda nechápu chování české populace nebo to je chyba vzorku který má u sebe peoplemetry. Jak může v sobotu od 8 být nejsledovanější pořad o přírodě? a v neděli mít vysokou sledovanost opakování seriálu zdivočelá země? Jedině bych to vysvětlil že je špatný vzorek který má u sebe peoplemetry.
Další věc je že znám spoustu lidí kteří si pořady nahrávají a pak se na ně dívají zpožděně třeba jen o hodinu aby si přeskákaly reklamy. Tohle už nikdo nezaznamená.
Vojta Pecka aura:83
20. 2. 2012 11:20 Nový

Re: Nějak nechápu sledovanost.

celé vlákno
I kdyby zpožděnou sledovanost u nás měřili, tak tyto data nejsou vůbec relevantní. Jak jste zmínil - kdo si pořad nahraje, přeskáče reklamy, tím pádem to televize nezajímá, z těchto diváků prachy nemají..
V USA se sice data Live+ měří a je zajímavé sledovat o kolik se ratingy proti Live sledovanosti zvedají, ale stejně se na ně velký důraz neklade.
Směrodatná může být zpožděná sledovanost ještě pro product placement, ten si nikdo nepřetočí :)
Lubomír Kozák aura:44
20. 2. 2012 21:09 Nový

Re: Nějak nechápu sledovanost.

celé vlákno
Na vině nebudou diváci ani peoplemetery ale špatný pořad,no prostě propadák.Aréna národů.jak jsem již psal,patří do sobotního nebo nedělního dětského dopoledne. Divím se,jak můžou lidé,kteří naprosto neumí odhadnout shitový program,mám na mysli vkusného diváka ,vůbec fušovat do mediální problematiky.
Milda aura:39
Milda Login: lhamer
20. 2. 2012 11:07 Nový

Kdepak zase soudruzi na Palmovce udělali chybu?

celé vlákno
Sice jsem tipoval, že Aréna národů na Primě půjde dolů, ale že ztratí dech až tak moc mě překvapilo. To musí být něco hrozného, když to nezachrání ani populární tvář ČT Háma. A bude hůř, brzy začne koprodukční historický nákladný seriál Borgia, kde hrají i čeští herci a to bude Prima ráda když na třetí bude ztrácet jen desítky tisíc diváků.
Jinak gratulace na Palmovku pro Prima Cool, v takové konkurenci uhrát víc než 150 000 diváků je slušné číslo ;-)
A potěšila i neděle, především velice vysoký share už ani nevím kolikáté reprízy Zdivočelé země.
Korislav Korislavič aura:68
Korislav Korislavič Login: Kori.eu
20. 2. 2012 11:12 Nový

Katastrofa

celé vlákno
Tak jsem se podíval o víkendu na oba pořady na které lákají komerční televize.Jak Arénu tak Hlas jsem sledoval dohromady asi 10 min. a mohu říci,že nemám zájem. Myslel jsem si,že pořady pro malé děti jdou většinou dopoledne ale Prima mě vyvedla z omylu.Sledovat v sobotu večer jak zajíčkové běhají pro mrkev opravdu nemusím. Když jsem viděl na Nově jak tam sedí ti čtyři znalci v zubařském křesle a obtloustlému Davidovi se klepemu ovar pod krkem,tak jsem raději šel do hospody.
Milda aura:39
Milda Login: lhamer
20. 2. 2012 12:45 Nový

Re: Katastrofa

celé vlákno
Jak jsem psal minule. Ti co zamíří pod křídla Davida jsou pro mě nezajímaví. Nejlepší talenty má zatím Pepa Vojtek a pár i Dara. K Rytmusovi se nikomu moc nechce, jsem zvědav jak bude naplňovat kvótu.
David Novák aura:21
20. 2. 2012 14:34 Nový

Re: Katastrofa

celé vlákno
K Rytmusovi jich chtělo naopak nejvíc. Je vidět, jak je snadné televizním střihem ovlivnit diváky :D Je to dělané tak, aby po každém díle měl každý porotce cca stejný počet lidí. Jinak Rytmus tam neustále prosazuje moderní věci, současnej zvuk a naváží se do zastaralého Davida. Můj člověk. Nebo že bych byl Rytmus?
Lubomír Kozák aura:44
20. 2. 2012 21:19 Nový

Re: Katastrofa

celé vlákno
Velice dojemné jak se tady dva zarputilí Primáci rozhovořili o pořadech konkurence a na ty svoje snad raději zapoměli,opravdu,i když to není žádné překvapení,Aréna vyšuměla.
David Novák aura:21
20. 2. 2012 14:36 Nový

RE: Aréna národů v sobotu propadla, Zázraky života i Zdivočela země úspěšné

celé vlákno
K čemu, že Táta na plný úvazek na Primě měl víc diváků než Rock podvraťáků na Nově? Klidně. Nova je na dně.
Petr Pavel aura:71
20. 2. 2012 14:52 Nový

RE: Aréna národů v sobotu propadla, Zázraky života i Zdivočela země úspěšné

celé vlákno
Přečtěte si nadpis...Téma má širší záběr. Arénu národů sleduji, ale zařadil bych ji třeba po ukončení Žen na cestách. Pokud nepůjdou celý rok. Čemuž bych se nebránil. K Hlasu se nemá cenu vyjadřovat. Rytmuse si pamatuji, když poučoval moderátorku nějaké slovenské televize, že Slováci a Češi nemají vkus, když ho neposlouchají, protože ON dělá to, co jede v Americe. Hele, už se dostal do éteru. Mezi námi, kdo z těch klaunů má na to, aby investoval do svých oveček i po ukončení Hlasu??? Snad jen komediant David. Co může nabídnout Pepa? Předskokanství??? A to se nevyjadřuji k Daře a jejímu novému partnerovi. Možná by jen mohl naučit své ovečky upravovat hlas pomocí počítače. App...Nesnáším pištící chlapy. :)
David Novák aura:21
20. 2. 2012 15:28 Nový

RE: Aréna národů v sobotu propadla, Zázraky života i Zdivočela země úspěšné

celé vlákno
Tady je diskuze o víkendových výsledcích, chápu ale, že ve svém věku už máš problém pamatovat si víc věcí najednou. A tazatel se ptal na sobotní výsledky, tak jsem mu je napsal. Takže klídeček :)
Dan Rozsíval aura:45
20. 2. 2012 18:01 Nový

RE: Aréna národů v sobotu propadla, Zázraky života i Zdivočela země úspěšné

celé vlákno
Bodejť by se vyjadřoval když tu před týdnem blábolil jak je 900 obrovský úspěch a že pokles skoro na polovinu a příp. přesun tak "úspěšného" pořadu jinde nepřipadá vůbec v úvahu. Myslím že jako večerníček vpodvečer by to ale fakt bylo dobré. Jo holt když není z čeho brát tak i seriály pro důchodce jsou pro něho najednou dobré.
Pavel P. aura:38
20. 2. 2012 20:43 Nový

RE: Aréna národů v sobotu propadla, Zázraky života i Zdivočela země úspěšné

celé vlákno
nehorázně se kydalo na wipeout - že je to blbost, trapas a pod. a teď se ukázalo, že ono to jde i o moc, o mocccccc hůře...
David Novák aura:21
21. 2. 2012 0:07 Nový

RE: Aréna národů v sobotu propadla, Zázraky života i Zdivočela země úspěšné

celé vlákno
Wipeout CSFD 21%. Aréna národů CSFD 47%. Myslím, že není potřeba debatovat o tom, který pořad je zvládnutý lépe. Nova prostě tyhle pořady neumí.
Pavel Nový aura:96
20. 2. 2012 16:13 Nový

Jen tak dál Novo...

celé vlákno
Nova se náhodou začíná lepšit, kromě Ordinace a Ulice, a utery a ctvrtků už mají silné i neděle :) hlas sice měl ,, pouze 33 procent ale Nova Cinema měla taky slušné výsledky, čili nakonec Nova Group uhrála 40 procent, utery a ctvrtky ma v celkovém primerimu nova group přes 40 procent, a myslím si že i výměna manželek na tom bude taky hodně ůspěšně,protože končí Vyprávěj... Ano Nova minulý rok byla hodně blbá Tisíc a jedna noc, zhoršené zpravodajství, xtá superstar, ale ted se zledpšili... česká televize má program pro důchodce, prima má akorát nyní pro mladé Partičku, a Pohlreich s talentem se nevysílá, ale Nova je z konkurence (čt1, Prima a Nova) nejlepší... Skvělá kriminálka Anděl velice úspěšná Výměna manželek, dlouho očekávané upíří deníky, obrovský projekt Hlas Česko Slovenska, nový sitcom helena...
a co prima ? dva seriály pro ženské, jste to co jíte co taky mladé nezaujme, nikdo není dokonalý pro důchodce, strašně nudná aréna národů... a co nás čeká ? farmář hledá ženu - to mně nebere, a česká 30 uvidíme, dejdar je dobrej :) zatím se ale dívám na primě jen na Partičku, Show Jana Krause A zkusím to česká 30 tot vše... a ČT1 ? Život je ples, ddobrodružství kriminalistiky, nebo sobotní zábavy mě fakt neberou, a jediné na co se na čt1 momentálně dívám je Vyprávěj a potom přidám zdivočelou zemi
Prima Cool gto jistí: Jak jsem poznal vaší matku, Pevnost Boyard, Simpsnovi, Spartakus: Krev a Písek, Takoví normální mimozemštané, Teorie velkého třesku, Experiment kolonie nebo Futurama nebýt Ooolu tak newim...
David Novák aura:21
20. 2. 2012 17:51 Nový

Re: Jen tak dál Novo...

celé vlákno
Tak Cool je samozřejmě jedničkou u všech mladých, to je bez debat. Sama Prima proto stáhla spoustu pořadů pro mladých na něj, aby se sama mohla zaměřit i na starší publikum, které je velmi početné. Ale i tak jsou na Primě pořady, které jsou u mladých nejoblíbenější - talentovky, Partička, Pohlreich... Jde jen o to, vybrat si :) Nova kromě Hlasu nemá zatím nic zajímavého a projevuje se to i na velmi slabé sledovanosti.
Lubomír Kozák aura:44
20. 2. 2012 21:24 Nový

Re: Jen tak dál Novo...

celé vlákno
Nováku,raději už nic neříkej,co věta to perla. Pravdu máš snad jen v tom,že Prima vysílá pro mladé. Ale pro mladé 4 - 9 let a to v sobotu večer a ta pohádka se jmenuje Aréna národů.
Pavel Nový aura:96
20. 2. 2012 16:21 Nový

Přesné udaje

ted jsem se díval přesně na tn.cz je to jinak máte tam chybu,protože néé v nova group ale v 15 - 54 měla Nova s hlasem 39,55 procent, což je obrovský úspěch... S nova Group to mohlo být tak 45 procent, takže to je krásný výsledek a tomuhle formátu to přeju :)
blueflash . aura:85
20. 2. 2012 18:22 Nový

Zdivočelá země

celé vlákno
Jak byla Zdivočelá země vysílaná? Čekal jsem, že to bude 4:3 lettet box, tak na 16:9 by to bylo v černém rámečku, ale bratr mi říkal, že to bylo v "nativním" 16:9...
Jan Novák aura:75
20. 2. 2012 21:29 Nový

Re: Zdivočelá země

celé vlákno
Bylo to v 16:9, ale kvalita docela bídná. Bylo tam dost šumu zřejmě už z filmového materiálu a ani ostrost nebyla dobrá. Je otázka, čím to vlastně točili, ale převod do HD by asi neměl smysl.
Malata1 Jak aura:60
Malata1 Login: Malata1
20. 2. 2012 22:34 Nový

Re: Zdivočelá země

celé vlákno
Byl to pillarbox 16:9. Do plného 16:9 to IMHO mělo dost daleko.
Zix . aura:57
20. 2. 2012 19:54 Nový

Zajímavý

celé vlákno
U Novy který prodává reklamu pro 15+ se udávaj čísla z 15-54 ale na Cool kterej cílí na muže hlavně 15-40 se píšou čísla kde sou logicky menší - 15+ .
Pavel P. aura:38
20. 2. 2012 20:47 Nový

Re: Zajímavý

celé vlákno
já jsem taky proto, aby se uváděli čísla i za skupiny, na které jednotlivé tv cílí, to je bez debat
Zix . aura:57
20. 2. 2012 20:55 Nový

Re: Zajímavý

celé vlákno
Přesně tak.
Nikoho by těch pár vět navíc určitě nezabilo.

Nebo to neni nestranej web kterej nadržuje Nově a jen jí občas zkritizuje za to že logicky po vypnutí analogu šli o nějaký to procento dolu.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+