Více

Ano, šéfe! ve čtvrtek nejsledovanějším pořadem Primy, u mladšího publika s 31 %

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Sportovnímu kanálu České televize pomohl k nadprůměrnému primetimovému podílu fotbalový duel Asterasu Tripolis se Spartou Praha.

Nový Pohlreich na Primě boduje

Kulinářský formát Ano, šéfe! dělá televizi Prima i po letech radost. Sonda do stavu českého pohostinství se Zdeňkem Pohlreichem přilákala včera k obrazovkám 655 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 23,09 %, což bylo o více než sto tisíc lidí více, než kolik měl další ročník soutěže Česko Slovensko má talent. Mezi díly Ano, šéfe!, které bezpochyby diváci nezapomenou ani po letech, se jistě zapíše minulý díl s „řetízkem v hrníčku“, který na sociálních sítích zaznamenal podobný úspěch jako „kluk, co si přišel hrát s kamením“.

STŘEDEČNÍ DATA: Výměna manželek těsně pod milionem diváků, Přístav jich měl o 260 tisíc méně

Prima včera zaujala pozici dvojky trhu po Nově, Jednička se musela spokojit s třetím místem. Komerční dvojka se pohybovala po celý den mezi šestnácti a sedmnácti procenty. Nova si však držela svou neotřesitelnou pozici lídra trhu, a to zejména u mladšího publika. Po skončení letních prázdnin však nadále platí, že sledovanost Ordinace v růžové zahradě 2 se pohybuje pod hranicí půl druhého milionu diváků. Nemocnice na kraji města po dvaceti letech na ČT 1 nebyla pro ostatní televize vážnou konkurencí. Oslovila 340 tisíc diváků a její podíl se pohyboval pod 10 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+