Více

Anděl Páně včera atakoval 1,8 milionu diváků, přes milion se dostala i následující Noc na Karlštejně

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů si mezi sebou rozdělila ČT1 a Nova, Prima se musela spokojit s posledními dvěma příčkami.

Absolutně nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se stala pohádka Anděl Páně, kterou vidělo 1,756 milionu diváků starších patnácti let, z toho 917 tisíc bylo mladších 54 let. Celkový podíl ČT1 dosáhl v prime time čtyřiceti procent. ČT1 se dařilo i z pohledu celodenního podílu, u diváků starších patnácti let dosáhl necelých 24 procent a u cílové skupiny diváků od 15 do 54 let se blížil 23 procentům. Hlavní Nova dosáhla u obecné cílové skupiny devatenácti procent a u své primární obchodní skupiny do 54 let to bylo 20,68 procenta.

ČTVRTEČNÍ SLEDOVANOST: Pohádka Dvanáct měsíčků je nad milionem. Stejně jako Ordinace a Ulice

Přes milion diváků se včera přehoupla plná polovina žebříčku deseti nejsledovanějších pořadů, na druhém místě skončily Televizní noviny na Nově, které si včera pustilo 1,554 milionu diváků. Na třetí Ulici se v podvečer na Nově koukalo 1,134 milionu diváků starších patnácti let. Čtvrtá příčka patří také Nově, její Sportovní noviny včera zaujaly 1,099 milionu diváků. O sedmdesát tisíc diváků méně si pak pozdě večer připomnělo nesmrtelné melodie Karla Svobody a verše Jaroslava Vrchlického v klasickém muzikálu Noc na Karlštejně.

Zpravodajské relace České televize včera oslovily více než osm set tisíc diváků – Branky, body, vteřiny vykázaly na ČT1 hezkých 818 tisíc diváků a o čtrnáct tisíc diváků méně si pro informační nášup zvolilo Události na ČT1. Na osmém místě skončila animovaná pohádka Ledové království, kterou do hlavního vysílacího času nasadila Nova. Poslední dvě příčky žebříčku pak patří Primě, její Zprávy FTV Prima včera sledovalo kulatých 666 tisíc diváků a do prime time nasazenou komedii S tebou mě baví svět si nenechalo ujít 637 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: ČT sport překvapila. Má tři pořady v TOP 10 a jeden nad milionem

ČT2 nasadila do hlavního večerního času drama Ranhojič, což ocenilo 262 tisíc diváků, a u následujícího Jean-Paul Belmonda v komedii Eso es vydrželo 115 tisíc diváků. Prima Max nasadila do prime time klasické drama Kočka na rozpálené plechové střeše, které vidělo necelých čtyřicet tisíc diváků. Nejúspěšnějším pořadem programu Nova Cinema byl pozdně večerní akčňák Kobra. Slye si v hlavní roli vychutnalo 172 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byla podvečerní Soudkyně Barbara, jejíž rozhodování sledovalo 245 tisíc diváků starších patnácti let.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+