Více

Anděl Páně oslovil téměř půl druhého milionu diváků, Jednička vedla po celý den

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Plnoformátová Televize Barrandov si ve srovnání s minulým týdnem pohoršila. Soudkyně Barbara opět nedosáhla přes hranici tří set tisíc diváků.

ČT 1 si držela ve středu pozici celodenního lídra

Hranici téměř půl druhého milionu diváků se nepodařilo překonat Andělu Páně ve středu po 20. hodině jen těsně. Pohádka oslovila na Jedničce 1,466 milionu diváků při podílu na publiku (share) 34,98 %. U mladšího publika to bylo dokonce 38 %. Špatně si nevedla ani pohádka na Nově. Film O statečném kováři překonal o devět tisíc diváků milionovou hranici a dosáhl podílu 23,78 %. I této pohádce se vedlo lépe v kategorii 15–54, kde dosáhla share 25,48 %. Lásku nebeskou si pustil na Primě necelý půlmilion lidí.

ÚTERNÍ DATA: Princezna Jasněnka Novy přibližně na polovičních číslech co pohádka Jedničky

Jednička byla ve středu nejsledovanější nejen v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, ale i v rámci celodenních podílů. Po celý den se pohybovala nad 20 %. Ve večerních hodinách to bylo v obou diváckých kategoriích dokonce více než 28 %. I Nova překročila v prime time hranici 20 % u dospělého i mladšího publika, od Jedničky ji ale dělilo několik procentních bodů. Přes den byl rozdíl mezi podíly obou stanic menší. Prima nebyla vážnější konkurencí. Její celodenní podíl dosáhl na hodnotu 11,17 % a večer pak na 13 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+