Více

Americké volby sledovanost zpravodajských pořadů nezvýšily

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Kromě zpravodajských pořadů a publicistiky se do TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška dostala jen Ordinace v růžové zahradě a Ulice.

Ve včerejší TOP 10 patří pět míst Nově, tři České televizi a zbylá dvě Primě. Tradičně nejsledovanějším pořadem se staly Televizní noviny, které si včera pustilo 1,701 milionu diváků starších patnácti let. Druhé Sportovní noviny oslovily necelého jednoho a půl milionu diváků. Třetí Ordinaci v růžové zahradě si naladilo 1,451 milionu zástupů obecné divácké skupiny.

PONDĚLNÍ DATA: Rapl před Ulicí, Ohnivý kuře nad milionem

I čtvrtá příčka ve včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů patří Nově, když se na ni probojoval nekonečný podvečerní seriál Ulice. Ten včera vidělo 1,177 milionu diváků. S odstupem téměř čtyři sta tisíc diváků se na páté místo prosadily Události na ČT1, ke kterým včera zasedlo 735 tisíc diváků. Šesté místo patří poslednímu zástupci TV Nova, který se včera prosadil do TOP 10. Stal se jím magazín Víkend, který sledovalo 645 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

Zbytek žebříčku pak patří zpravodajským pořadům Primy a České televize. Krimi zprávy si na Primě včera vychutnalo 638 tisíc diváků, hlavní Zprávy FTV Prima naladilo 604 tisíce diváků. V TOP 10 se umístily ještě Události za okamžik a počasí, se kterými svůj večer začalo 628 tisíc diváků, a na posledním desátém místě skončily Branky, body, vteřiny, které zaujaly 570 tisíc sportovních fanoušků.

MINULÝ TÝDEN: Ve včerejším TOP 10 se kromě zpravodajství a publicistiky prosadila jen Ordinace a Ulice

ČT2 nasadila do prime time dokument Slavné bojové akce 2. světové války, které sledovalo 248 tisíc diváků starších patnácti let. Prima Cool představila první díl střihového pořadu Top Gear speciál: Od A do Z, který zaujal 116 tisíc diváků. Prima Max vsadila v hlavním vysílacím čase na aktualizovanou verzi sci-fi Planeta opic od režiséra Tima Burtona, což oslovilo 67 tisíc diváků. Drama Ohnivý oceán si v prime time na Nově Cinema pustilo 166 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+