Více

Aleš Janků zůstává nadále předsedou sdružení Digi Monitor

Ve vedení volného sdružení právnických osob Digi Monitor se nic nezměnilo. V polovině července jsme přitom informovali, že jeho předseda Aleš Janků přešel na post výkonného ředitele Asociace provozovatelů kursových sázek. Sám Janků ale DigiZone.cz sdělil: Nadále zůstávám předsedou Digi Monitoru. Pravděpodobně bude tedy šéfovat oběma organizacím zároveň.

Aleš Janků informoval DigiZone.cz také o novinkách z Digi Monitoru: Právě jsme v procesu výběru agentury a zadání výzkumů pro oblasti Domažlicka a Ústí. První výstupy očekáváné v září. Webové strány bychom chtěli zprovoznit co nejdříve.

CIF17

Digi Monitor byl ustavený letos 29. března, kdy se na půdě Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) k této iniciativě přidaly společnosti UPC, Telefónica O2 Czech Republic, Czech Digital Group, Rohde and Schwarz, Česká televize, televize Nova a Prima. Místopředsedou sdružení se tehdy stal mluvčí UPC František Malina.

Sdružení bylo založeno za účelem uskutečnění systematického a dlouhodobého výzkumného programu přechodu na digitální vysílání na území České republiky a poskytování služeb a poradenské činnosti členům sdružení a dalším partnerům, informoval tehdy ČTÚ. Tento výzkum bude realizován v úzké spolupráci a za podpory ČTÚ, slíbil tehdy předseda Rady ČTÚ Pavel Dvořák.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+